Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés műkörmöm van már több...

Zselés műkörmöm van már több éve. Sajnos előfordul, hogy betörik, megreped és az alatta lévő saját körmöm is sérül. Pillanatragasztó helyett van jobb ötletetek arra, hogyan stabilizáljam?

Figyelt kérdés
Törvényszerű, hogy ilyenkor mindig azt a körmöm ütöm be valahová, amelyik amúgy is sérült. Most is ez történt, de még 1 hetem van az újabb körömépítésig. Ragasztani nem lehet, mert nem tört le. Jó lenne még kihúzni egy hétig anélkül, hogy a saját körmöm is leszakadjon húsig.

2014. aug. 23. 03:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg a repedésre/törésre rákenni színtelen körömlakkot annyira, hogy kitöltse teljesen. Ez egy picit megfogja, legalábbis én mindig ezt csinálom.
2014. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azért így nem jó, hogy mindig gond van a körmöddel. Én a helyedben elgondolkodnek, hogy másik körmösre váltsak, vagy ha szépek a kormeid válaszd a gel lakkot. Nem tudom milyen gyakran jársz töltetni, 3 hetet teljesen sérülésmentesen ki kellene birnia egy zselés műkörömnek. A repedessel nem spkat tudsz kezdeni, azt újra kellene építeni.
2014. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt olvasd el.

A körmösváltáson pedig tényleg gondolkozz el, ha gyakran betörik, akkor a körmössel ban a gond.

2014. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
A linkkel kapcsolatban válaszolnék. Valóban híres körmös a szerzője, ennek ellenére körmöskent csak annyit tudok mondani, hogy sem az okj-n, sem a rengeteg tovabbkepzesen, amin részt vettem, nem mondott senki olyat, hogy a sérülésekre pillanatragasztot tegyünk. Erre vannak sokkal megfelelőbb módszerek. Ha a maga műköröm törik be az nagy eséllyel építési hiba, esetleg olyan mértékben ütötte be a viseloje, hogy azt már nem bírta el a műköröm, ilyenkor felesleges pillanatragasztot használni, újra kell epittetni.
2014. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2014. aug. 24. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!