Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lány vagyok, és 41es lábam...

Samanta :) kérdése:

Lány vagyok, és 41es lábam van és kisebb lábat szeretnék, mit tudnak vele csinálni?

Figyelt kérdés
Zavar, hogy a magassarkú cipők amiket kinézek mert nagyon-nagyon megtetszenek, nincsen belőlük nagy méret, de ha esetleg van, úgy áll a lábamon mint egy csónak. De nem csak a magassarkúkkal vagyok így. Létezik olyan műtét, amivel kisebb lehet a lábam? (Hiába írsz olyan választ, hogy nem nagy a 41es láb, és ne csinálj vele semmit, én ezt már eldöntöttem, ha lehetséges ilyen:) )

2014. szept. 6. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik ilyen műtét/beavatkozás. A lábfejedben lévő csontokat nem lehet rövidíteni vagy kivenni.
2014. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha létezne ilyen műtét, akkor Paris Hilton is rég megcsináltatta volna nem gondolod?

[link]


[link]


Az övé 43-as, cipőket kell terveztetnie a lábára. A pasikat ez úgysem érdekli, nézelődj neten a cipők után, ebay, stb.

2014. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is 41-es!És nagyon klassz magassarkúim vannak.Igaz,sokat kell utána járni,de hidd el,nekünk is gyártanak cipőt.
2014. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Létezik ilyen műtét! Valahol olvastam, hogy levágnak a lábujjakból egy centit azt hiszem. De szerintem fogadd el a lábméretedet, amúgy csak te látod úgy, hogy hülyén áll rajtad a magassarkú, egy 41-es lábon is jól mutat. Ha nem is egy tűsarkú, de egy telitalpú biztosan! :)
2014. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem 42-es és így is találok sok jó cipőt, igaz, hogy a magasakkal néha bajban vagyok, és most is keresek egy fehér magassarkút, de nem . Viszont csomószor látok 41-eseket.
2014. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4-es Nem tudom, hol olvastál ilyen butaságot, de gondolj már bele...

A lábujjakban lévő csontokból (az ujjpercek) 3 darab van ujjanként, kivéve a nagylábujjat, mert abban ha jól tudom, csak kettő van. Ezek a csontok nagyon kicsit 1-1,5 centisek. A csontokból kivágni nem lehet, csontot kivenni szintén nem lehet, mert az előtte és az utána lévő ízület nem illene egymásba.

Ha a lábujj elejét "vágnák le", akkor odalesznek a körmök, illetve az első ujjpercek.

2014. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit csinálni..kivéve, ha mondjuk túlsúlyos vagy, akkor lehet, hogy csökken a lábméreted, ha lefogysz. Én pl lefogytam 25 kilót és 38-39-esről 36-37-es lett a lábam.
2014. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. szept. 6. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Vágd le.
2014. szept. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pedig valóban létezik ilyen beavatkozás. Meg is találtam a cikket. :)

[link]

2014. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!