Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még kisebb koromban felrepedt...

Még kisebb koromban felrepedt a szemöldököm és azon a helyen nem is nő, mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
eddig nem zavart, de szeretném, ha szép lenne mindkettő. próbáltam már sima szemceruzával, de csúnya, ahogy púderrel is.. mit tegyek? szedjem vékonyra, hogy ne legyen túl feltűnő?

2013. nov. 16. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

miert lett csunya?

amugy nekem is ez a helyzet de megfelelo szinu ceruzaval eleg ha azt a teruletet ahol hianyos kitoltod meg kicsit ki igazitod es tokeletes lesz : d

2013. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van kozmetikai korrekció rá,én is így jártam.Meguntam a ceruzát és el is maszatolódhat.
2013. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát mert olyan természetellenes mindkettővel. :(. de lehet, csak nem a megfelelőkkel próbálkoztam..
2013. nov. 16. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
próbálj a szemöldököd színénél világosabb púdert használni :)
2013. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg egy fokkal világosabb ceruzával vagy púderrel és ne nagyon töményen rajzolni. Mert egyébként ugyanolyan színűvel és erősen gyakran olyan az eredmény, mintha Microsoft Painttel vagy filctollal rajzolta volna az ember.
2013. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!