Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bepanthen valakinek használt...

Bepanthen valakinek használt hegekre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, jót tesz. De ugyan úgy jót tesz a körömvirág krém (Nem körömvirág illatú, hanem tömény, zsíros körömvirág krém.)Ha esetleg van aloe verás valamid, az is nagyon jó. (Zselé, Aloe First, esetleg élő növény, mind nagyon hasznos)
2010. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen, a körömvirágkrém nekem is jót tett és nem is kerül sokba.
2010. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Neogranormon. A legjobb hámosító. Én amikor leesten a lépcsőn és totál felhorzsolódott az arcom, akkor ezt használtam és nagyon hamar hatott!
2010. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És egy olyan hámosító amit az orvos irt fel az is jót tehet?

Kb mennyi idő?

2010. jan. 18. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A gyógyszertári hámosító a legjobb mind közül! Nem tudtam, hogy olyanod is van! Kár, hogy csak recepre van! Egyszer volt olyanom egy csúnya égési sebre, szuper volt. Utána azt használtam minden sebemre, csakhát ugye gyorsan romlik a tartósított krémekhez képest. Úgyhogy nekem most marad a körömvirág/aloe. De ha van hámosítód, akkor azt használd!


Gyorsan fog gyógyulni a sebed!

2010. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pattanások utáni hegre adta a bőrgyógyász, de vannak egyéb sebeim is és arra használom.

Csak miután begyógyult a seb, az utána keletkező heget is eltünteti?

2010. jan. 18. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ami eddig a legjobban bevált a contractubex nevezetű krém. Azzal kentem a vakbélműtétem utáni heget, és nagyon szépen begyógyult. Most a barátnőmnek levették az anyajegyét, és neki is ezt ajánlotta a doki.
2010. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor az a contractubex nem csak pattanás utáni hegekre jó, hanem pl. borotvával megvágottakra is?
2010. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!