Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi-női Parfüm?

Férfi-női Parfüm?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani ilyen vonzó "meleges" illatú parfümöt?

Esetleg vonzó férfi parfümöt?

Köszi!


F/ meleg.



2014. szept. 11. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
UJ AXE AZ JO
2014. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan melyik? :-) köszi
2014. szept. 11. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Melegítsd meg. Side note; az alkoholnak más a forráspontja, mint a víznek.


Oszt' kész a meleg parfüm.

2014. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:-D
2014. szept. 11. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
ha te meleg vagy, akkor bármelyik jó, amelyik neked tetszik. akkor valszeg a többi melegnek is fog. legalábbis nekem eddig így működött...
2014. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Hermès illatok unisexek. ;)

Amúgy meg válassz egyet, ami neked tetszik, és kész!!! Nincs olyan, hogy homoszexuálisoknak való parfüm. Férfi van, női van, és unisex. Amúgy meg egy férfi is viselhet nőit, egy nő meg férfit, mégis mi van akkor? Múltkor a párom elkunyerálta az epres parfümömet, és azzal fújta magát férfi létére, mégsem mondta rá senki, hogy na, te meleg vagy, mert ezt használod, egyedül én viccelődtem vele miatta. Rajtam eperjoghurt illata volt, rajta meg egy szintén édes, de markánsabb arcot öltött.

2014. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! :-)
2014. szept. 13. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!