Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek nem bírom elviselni...

Mit tegyek nem bírom elviselni a kinézetemet?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok tini. Bár akkor kezdődtek a gondok rájöttem csúnya vagyok. Fokozatosan magamba szálltam így eltávolodtak tőlem az emberek. Nincs életem már próbáltam változtatni és nyitni mindenki más felé . De mikor alakulnának a dolgok nem megy a dolog egyszerűen úgy éreztem biztos szórakoznak mert én nem kellhetek senkinek.


Még annyit hogy a külsőmön max csak plasztikai sebész segíthet. Szóval nem hagytam el magam meg ilyenek.



2014. szept. 16. 11:07
 1/8 csabika1971 ***** válasza:
Tégy fel egy képet és mondunk véleményt. Más részt azt állítod nem hagytad el magad, pedig amit írsz nagyon úgy hangzik.
2014. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék képet felrakni.


"Azt a nem hagytam el magam." úgy értem hogy nem vagyok kövér, kontaktlencsét viselek. Nem szeretem a kihívó öltözéket de normális ruháim vannak. Szóval így külsőleg nem tudok mit tenni.

2014. szept. 16. 11:44
 3/8 csabika1971 ***** válasza:
Értem. Én meg segíteni nem tudok így tovább. Mert ahhoz sajnos látnom kellene. A képpel meg mit vesztenél? Csak lehet kellemesen csalódnál a reakciókon. Veszteni semmi képen nem vesztenél. Mert legrosszabb esetben? Megerősítést kapnál rá, tényleg "csúnya" vagy. De te, már most is annak tartod magad. Nem?
2014. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen annak.

Hát lehet hogy nem ép a megfelelő kategóriába írtam. Nem az a lényeg hogy szebb legyek .Az tudom hogy lehetetlen. Hanem hogy hogyan közelítsek másokhoz.És hogy fogadjam el a közeledést ha szerintem nem vagyok elég jó. És mi van ha nekik ez csak egy vicc.

2014. szept. 16. 13:13
 5/8 csabika1971 ***** válasza:

És mi van ha ezt a csúnyaság dolgot csak te beszéled be magadnak, és nincs köze olyan mértékben a valósághoz mint beképzeled?

És ennek az élbírálása nélkül az egész beszélgetés csupán csak elméleti, és semmi értelme.

2014. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz.
2014. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha megfogadod a tanácsomat akkor sokat elérhetsz!

Megvan az alakod hozzá, nem vagy túlsúlyos azt írod. Csak az öltözködésben kell változtatni. Kezdj el divatosabban, csinosabban, nőiesebben öltözködni. Amikor ruhát mész vásárolni nézd meg a többi nőt, akiről azt gondolod hogy csinos, akkor less el tőle egy-két öltözködési tippet. Vásárláshoz ajánlom a márkásabb boltokat, H&M, New Yorker, Bershka. Csinos ruhákat is lehet kapni OLCSÓN!

A másik pedig hogy sminkeld magad, húzd ki a szemed felül tussal, igazíts a szemöldöködön, egy kis alapozó és egy kis rúzs csodákra képes!

A hajadat a megszokottól másképp hordd! Ha összefogva hordod engedd ki. Egyenesítsd ki vagy göndörítsd, ha hajhabbal csinálod hajmosásig egyenes marad, nem kell mindennap!

Hordj magassarkút, csinos,hozzáillő ruhával.

Kis fülbevaló, nem annyira feltünő nyaklánc és karlötő, és máris szebben festes.:)


Remélem tudtam segíteni. Minden nő szép! Ezt jegyezd meg. Csak tegyél érte, hogy amikor belenézel a tükörbe azt mondd hogy ez egy csinos Nő!:)

Segítettem már egy barátnőmnek is, elmentem vele vásárolni, én ajánlottam neki a ruhákat, kifestettem, kiszépítettem és máris felfigyeltek rá!

Nyugodtan írhatsz ha gondolod, segítek neked is szívesen!:)

20/N

2014. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az arcommal van a probléma

hatalmas ocsmány orr

jöhet még válasz

2014. szept. 17. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!