Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincsenek valami módszerek...

Nincsenek valami módszerek amikkel gyorsabban nő a mell? 14/L

Figyelt kérdés
a plasztikai műtéten kívül.

2014. szept. 16. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek. A mell növekedése genetika.
2014. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De, kutyaurulekkel kell masszirozni minden nap, lehetoleg furdes utan hogy tartos legyen a hatas.


Azert 14 evesen ennyire nem tisztaban lenni az emberi test mukodesevel, szep teljesitmeny. Az altalanos iskolai biologia-oktatas csodje.

2014. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs, mert ez abszolút genetika.
2014. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14 éves vagy! Majd megnő a melled, hidd el, ilyen idős korban kár ezen görcsölni. Tudom, tudom, hogy most azt gondolod, hogy már az összes osztálytársadnak nagy, de hidd el, hogy nem, csak szivacsos melltartót hordanak!
2014. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem is kis melleim vannak. 14 évesen ez nagyon, nagyon zavart, és sokmindent kipróbáltam, hogy nőjenek. Még az agykontrollos mellnövesztést is :D (mellesleg, ha felkeltette ezzel az érdeklődésed, ne örülj, mert SEMMIT nem segít, az interneten keringő sikersztorik is csak kamuk). Most, 16 évesen, egy kicsit már megnőttek, 65/A-B a méretem (egyszer jó az A, egyszer kicsi, szóval ezért nem tudom konkrétan leírni :D), és örülök neki, hogy nem nőtt nagyobbra, sőt, azt mondom, már ne is nőjön tovább. Nekem tetszik így is, nem volt még emiatt hátrányom a fiúknál, sőt, rengeteg fiútól hallottam már azt, hogy jobban tetszenek neki a kis mellű nők (talán még több is van olyan, akinek a kicsik tetszenek). Ha kis melled van, törékenyebbnek tűnsz, ami sokmidnenkinek tetszik. Plusz, a nagy mell hamarabb kezd ereszkedni (láttam már 18 éves lányt is nagy, de lógó mellekkel), és a hátnak is árt, ha nagy. Szóval remélem elég okot mondtam arra, hogy kiverd a fejedből azt a hülyeséget, hogy nagyobb melleket akarsz, pláne 14 évesen :)
2014. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És hozzátenném, hogy nem szerettem volna megbántani egy nagy mellű nőt sem, természetesen annak is vannak előnyei, de a kérdezőnek most ezt a részét írtam le :)
2014. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
olvasni tudsz? mert egy csomó ilyen kérdés volt már...
2014. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Jó lenne pasik, ha nem a cs.ö.csünkkel lennétek elfoglalva! -.-"

Mit kerestek ti itt a női "rovatban", s mit érdekel a mellünk, ha mindig csak ennyit tudtok írni, hogy "majd megnő", hogy "képet" meg hogy "szakképzett sámán vagyok, kézrátétellel megnövesztem a melled" -.-"

Undorító férgek vagytok! -.-"

2014. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!