Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Színes fogszabályzó?

Színes fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Már egy ideje van fogszabályzóm, viszont eddig mindig sima szürke gumikat kértem rá. A héten megyek a dokihoz, de már kicsit unom, most szívesen kérnék rá vmi színeset, pl kéket, mert amúgy szeretem a színes dolgokat. xd Szerintetek ciki lenne, inkább maradjak a sima a szürkénél, vagy milyen színeket ajánlotok? 15/f

2014. szept. 16. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi képpen ne kérj színeset :/


Nekem mondjuk porcelán fogszabályzóm van, ami színtelen, tehát evidens hogy átlátszó gumit kérek rá... de szerintem ha fém fogszabályzóm lenne, akkor is a lehető legszíntelenebbet választanám.


Hidd el, meg fogod bánni ha kéket kérsz, és egy hónapig viselned kell.. Baromi feltűnő, és odavonzza a tekintetet, ami a fogszabályzóknál eleve nem szerencsés..


16L

2014. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a tippet :)
2014. szept. 16. 21:54
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom miért,de nekem tetszik ha színes :D Most pl. nekem olyan világos lila féle,előtte meg türkiz volt.Bár én lány vagyok és fiúknál még nem nagyon láttam színeset.:o de ha gondolod szerintem vállald be,lehet jó lesz!;) 16/L
2014. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem mert egyik haveromnak most tették fel és ő alapból kéket kért aztán "egész jól" nézett ki, de nem tom.. :D Hnapig még eldöntöm.

Köszi neked is.

2014. szept. 17. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!