Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakk fixálásánál lejön...

Gél lakk fixálásánál lejön itt ott a szín? Én vagyok béna vagy a lakkal lehet gond?

Figyelt kérdés
néhány színnél előfordul, hogy a fixáláskor foltokban lejön a szín? esetleg ott nem köt meg rendesen a lakk, nagyrészt a köröm oldalán és a köröm tetején fordul elő.

2014. szept. 18. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig lámpázod az egy-egy réteget? Minél kevesebb wattos a lámpád annál hosszabb ideig kell bent tartanod a kezed.
2014. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lámpa lehet a gond, ha csak 1, vagy 2 csöves, az csak felülről köt, így az köröm oldalát nem tudja tökéletesen megkötni. Legjobb a 4 csöves lámpa.
2014. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
9w a lámpám, minimum 4percig lámpázom, de csak néhány szinnél van ez!
2014. szept. 26. 15:54
 4/5 anonim válasza:

Sok minden lehet, például szerintem nem elég 9w-osnál a 4 perc. Van itt egy igazán részletes leírás, képekkel, szöveggel. Ezen az oldalon (4. lépésnél) 9w-os lámpára 7-8 percet ír kötésnek:

[link]

2014. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket. a gond, hogy ez új keletű probléma, az izzót is kicseréltem, de így sem jó.
2014. okt. 8. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!