Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellnagyobbítás? Válaszoltok...

Mellnagyobbítás? Válaszoltok néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

Miben más az ha saját zsírral töltik fel a mellett, mint ha szilikonnal? Az biztonságosabb? Természetesebb? Ha mondjuk levesznek annyi zsírt valahonnan ami ugye elég csúnyán meglátszik akkor azt a részt is felvarrják, megcsinálják szépen?


Gondolom nem mindenhol ugyan annyi a műtét ára, nagyok az eltérések?


Mindenki csinál mellizom alatti szilikon beültetést?



2014. szept. 19. 21:04
 1/5 németh krizsán válasza:
39%
probáld ki azt, hogy az egyik melledbe saját zsirral, a másikat szilikonnal
2014. szept. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

1-es, te annyira beteg, perverz állat vagy!!


Amúgy szerintem egyik módszer sem jobb. És ha kés alá akarsz feküdni, tudod kell, hogy ahhoz, hogy a szilikont betegyék, át kell vágni a tejcsatornákat, ami azt jelenti, hogy később, ha gyereked lesz, nem tudsz majd szoptatni!

2014. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyszerre csak 150 ml zsir kepes megtapadni egy mellben ami eleg keves
2014. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok gyereket.
2014. szept. 20. 16:00
 5/5 Kurama88 válasza:

2-es ezt honnan feszed?? Minden orvos megmondja neked, hogy semmi akadálya nem lehet annak, hogy később szoptass, de komplikáció merülhet fel! Eléggé sok féle képpen rakhatják be a szilikont! Általában mindenki csinál, de lehetnek kivételek, az árak eléggé változók, az adottságaidon is múlik!

Kérdező, a saját zsírral való feltöltésről én azt hallottam, hogy felszívódik, tehát nem tartós az eredmény és kb egy kosár méretet lehet növelni vele és szerintem ehhez képest túl drága! Persze azt javaslom, hogy fogadd el magad, de nekem sem megy túl jól a dolog, szóval hamarosan kés alá fekszem!

De ha erre adod a fejed, semmiképpen ne garasoskodj, ne ár hanem szimpátia, referencia és bizalom alapján döntsd el kivel csináltatod meg!

2016. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!