Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Írnátok néhány tapasztalatot...

Írnátok néhány tapasztalatot az ebay-ról?

Figyelt kérdés
Kinéztem 1-2 ruhát de nem merem megrendelni mert eddig hallottam róla jót is roszat is és félek hogy csak átvágnának...és a szállítási költséggel sem vagyok tisztában azt is hallottam hogy értékfüggő de azt is hogy fix 3000

2014. aug. 11. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én onnan inkább olcsóbb termékeket rendeltem eddig, amik mind megjöttek, ha baj volt velük, akkor az eladók félve tőle, hogy negatív értékelést kapnak, küldtek újat, vagy visszadták az árát.

A szállítási költséget minden egyes terméknél írják külön.

Olyantól vásárolj, akinek már sok értékelése van és elég pozitív, így kisebb a kockázat.

Elvileg ha paypal-on keresztül vásárolsz, akkor ha nem érkezik meg a termék, visszafizetik az árát.

Sok sikert :)

2014. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Paypallal kell fizetni és akkor ha bármi baj lenne visszakapod a pénzed. 5 éve rendelgetek minden héten cuccokat, semmi gond nem volt még. Ajánlom még az Aliexpress.com oldalt is, oda elég bankkártya is, és ez is biztonságos. Több cucc van talán mint ebay-en. Postaköltség mindenhol le van írva a termékeknél.
2014. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebayen is tudsz bankkártyával fizetni. Megbízhatóak ugyan ezek az oldalak, de ajánlott azért valami netes kártyát csináltatni, amin az ember nem tart csak annyi összeget, amennyiért vásárol.

Aliexpress is nagyon jó igen. Több termék ugyan nincs rajta, de pl tud még az ebaynél is olcsóbb lenni bizonyos termékek esetén.

2014. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen vásárolok ebayen. Semmi problémám nem volt eddig. Volt olyan, hogy az eladó elállt a tranzakciótól, már másnap ott volt a pénz a bankszámlámon. Tudsz bankkártyával és paypal-al is fizetni. Ha nem érkezik meg az áru, akkor vagy küldenek újból egy ugyanolyat, vagy visszautalják a pénzt. Szállítási költség van olyan hogy ingyenes, de legtöbbször fizetni kell érte. Az is ott van, hogy lehet normál kérned, vagy extra gyorsan, plusz pénzért. Az áru 1-4 héten belül itt van normál postázásnál, változó. Én rosszat nem tudok írni, mindig megkaptam vagy a pénzt vissza, vagy a terméket!
2014. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is rendszeresen használom, teljesen megbízható..ha gond van, visszakapod a pénzed.
2014. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pinkpancser ***** válasza:

Postaköltség oda van írva, vagy esetleg free shipping (ingyen, de többnyire követés nélkül), illetve az is ott van ha nem szállít ide.

Ruhával óvatosan, mert nem biztos, hogy pont ugyanolyat kapsz. De akkor max reklamálsz, hogy nem jött meg :)

Amúgy az eladókkal nem szokott baj lenni, a termékkel néha (de ilyenkor is kompenzálnak valahogy). Gond többnyire a postával van. Pl nem kapod meg, lassan jön, vagy szimplán rossz címre megy (most volt egy ilyen, hogy a szomszéd lépcsőházba vitték).

2014. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az Ebay egy remek oldal. Imádom használni és milliószor megbízhatóbb mint a hazai hasonló tematikájú oldalak. Egyre többször használom az AliExpress-t is, hasonlóan profi oldal. Szállítási költség eltérő lehet, minden terméknél fel van tüntetve a shipping résznél. Ha EU-n kívül rendelsz akkor bizonyos összeg felett a vásárolt termék vám és/vagy áfa köteles. Erről rengeteg leírás van a neten, olvass utána.
2014. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
arra valaki tudja a választ,hogy pl a sminkek/nagyon nagy márkás arckrémek hogyhogy ennyire olcsók? hamisak ?
2014. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Linkelnél "nagyon olcsó márkás" terméket?

Eddig én márkás dolgokat csak normál áron találtam! :)

2014. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!