Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne nagyobb a...

Hogyan lehetne nagyobb a mellem anélkül, hogy megműttetném? 14L

Figyelt kérdés
8. osztályos lány vagyok. Nem tudom, miért, de nekem még nagyon kicsi a mellem és a többi osztálytársamnak meg már nagy melle van.... :'( Van esetleg valami gyakorlat arra, hogy nagyobb legyen??? Nagyon ciki, hogy már mindenki hord melltartót, és én még nem :( Sokszor cikiznek is miatta...

2014. szept. 21. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

18-20 éves korodig még nőhet, addig meg ne is foglalkozz vele

természetes úton meg nem lehet csak úgy könnyen megnövelni a méretét

ha így lenne, senki nem műttetné meg

persze megnő, ha hízol vagy ha terhes lennél, de normálisan nem nagyon tudsz vele mit csinálni

2014. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
dörzsöldd wc papírral, a seggeden is segített!
2014. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fog még nőni, én is 20 évesen kezdek kerekedni a megfelelő területeken :) De vehetsz magadnak egy-két melltartót így is. Vannak szép, vékony szivacsos, nem push-up melltartók, amiket felvehetsz egyszerűen az utcára, a Takkoban egész kis méretűek is, tesihez pedig egy erősebb anyagból készült sportmelltartót/topot ajánlok, csak hogy ne csúszkáljon a pánt, ezeket megtalálod pl. a Decathlonban. A sporttól nem igazán lesz nagyobb, csak ha felszedsz egy kis mellizmot, akkor szebben fog állni. A mell maga viszont zsírszövetből van, ezért ha hízol, akkor nyilván oda is megy valamennyi. Emiatt viszont nem éri meg a túlsúly. Nagyon sokat alakul még az egész tested, csak ki kell várni türelmesen, és biztos csinos leszel felnőttkorodra, függetlenül a melleid méretétől.
2014. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek a hatalmas problémák! Ha annyira zavar hogy mindenki hord melltartót hordj te is. ( Sportmelltartót vagy crop top szerű melltartót) Ezt nem értem, cikiznek?? Nekem sem voltak D-s kosárméretű melleim ennyi idősen mégsem cikiztek.
2014. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egész tini korom azzal telt el, hogy gyűlöltem a nagy, de kicsit lógós melleimet. Nem volt önbizalmam, se párom, se semmi és persze mindenért a 'melleim feleltek'. Aztán végignéztem ahogy nagymamám mellrákban szenvedett, végül le kellett vágni neki. Na azóta...marhára nem érdekel ez...

csak ne legyen baja! Azóta van párom, és boldog vagyok! Ha valaki szeret, mindenhogy szeretni fog. Nekem lóg a mellem (nagy fogyás is betett neki) mégis 5 éve van párom és szeret így is. Kompenzálom a dolgot a fenekemmel, ami kemény sport után szép formás lett. A kicsi cici is jó, a nagy is jó, csak egészséges legyen. Még fiatal vagy, majd rájössz, hogy igazat beszélek.

24L

2014. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát akkor cikizd őket te is azzal h nagy a mellük...
2014. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aszondják a cicimasszázstól nagyobb lesz :D
2014. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!