Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány kg lehet ez a csajszi?...

Hány kg lehet ez a csajszi? +1 másik, ő tetszik nektek?

Figyelt kérdés

1. kérdés:


[link]


hány kg lehet?

én 160cm vagyok, hány kgval lennék ilyen?


2.

[link]


ez a csajszi hogy tetszik nektek? Összhatásban


2014. szept. 25. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ú, nem.... egyik sem tetszik. Ez nekem már túl sok. A 160cm mellé kb 80 kilóval lehet ilyen alak.
2014. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Csinosak. :) Szerintem 90 és 100 kg között mozoghatnak. :)
2014. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

lehet, én vagyok a hülye, de az első képen lévő lány alakja nekem kifejezetten tetszik :)

2. alakra kicsit sok, de összhatásban ő is nagyon csini nekem :)

2014. szept. 25. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Elly Mayday 14es ruhaméret...bár most sztem kevesebb mert a kemó azért elég durva.

Nem tom, 160al kicsit másmilyen arányaid lennének, egy olyan 65-70?


http://www.youtube.com/watch?v=CcvTTEclzn4


2: sztem elég jó.

2014. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

hát szerintem 100 biztos megvan, hiszen ha modellek, akkor nyilván magasak is.


nekem nem tetszik egyik sem alakra. szerintem ez már durva túlsúly. beraktál ide képeket olyan modellekről, akik minden képen agyon vannak retusálva.

azért kíváncsi lennék, hogy photoshop nélkül hogy néznének ki... van egy olyan érzésem hogy tele lennének narancsbőrrel meg striával.

2014. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1.

160 centihez kb. 70 kiló lehet


2.

Ugyanehhez a magassághoz kb. 80.



Volt már hasonló barátnőm, imádtam. Aztán ahogy elmúltak az érzelmek, kifejezetten taszított. Túl sok. Az első azért, mert hiába nem olyan nagy darab, de látszik, hogy csupa háj és semmi izom nincs rajta, a másodiknak meg nincs dereka, nagyon csúnyán lóg a hasa, a melle meg biztos nem áll így melltartó nélkül.


Bizonyos feltételek mellett viszont mindent meg lehet bocsátani, a szerelem ugyanis most már bizonyítottan vak.

2014. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az első kb 80 kg lehet, a második 90-100.

A második szerintem hm.. nőies, szép, és igenis kell ilyen példa is! Attól függetlenül nem egészséges ekkora túlsúly.

2014. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Szerintem 90 és 100 kg között mozoghatnak. :)"


Szerintem egyikük sincs 100 kg. Max 85-90.

Hasonló alkatom van, 170 centivel, és 75 kiló vagyok. Amikor én 80 voltam akkor már volt egy kis pocakom és nem így néztem ki, az biztos. Mivel modellek, gondolom olyan 175-180 magasak, ebből számoltam a 90 körülit. De még 10 kiló az kicsit már túl van ezen.

2014. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 90 kg körül lehetnek. Én 160 centivel és 73 kilóval sokkal kisebb voltam.

Egyébként szerintem ez egyáltalán nem esztétikus vagy csinos, ez már túl sok. Egészségügyileg sem túl jó, ráadásul ezek szerkesztett képek, a valóságban valószínűleg narancsbőrösek és töttyedtek.

Én nem voltam ekkora és már én is bőven dagi voltam.

Az oké, ha van egy nőn mit fogni, de ez szerintem túlzás.

2014. szept. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!