Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszavittem a csizmat amit...

Visszavittem a csizmat amit vettem, mert hibas volt. Irtak jegyzokonyvet amibe cseret vagy levasarlast ir. De nekem nem tetszik ott masik csizma. Akkor most mi lesz mit tudnak tenni visszakaphatom a penzem?

Figyelt kérdés
A belkereskedelmi törvény alapján te minőségi kifogással elállhatsz az üzlettől a vásárlástól és így a pénz visszajár! Ez a levásárlás csak egy maszlag, amit sokan bevesznek, pedig törvénytelen ez igaz?
2010. okt. 12. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg visszakaphatod, főleg ha a fogyasztóvédelemmel állítasz oda. De a boltosok addig csűrik-csavarják a dolgot amíg csak lehet, nehogy elvidd a pénzüket. Ismerősöm 17ezer ft-os bakancsot vett ami 2 hét múlva szétfeslett, kilyukadt.Visszavitte, közölték vele, hogy levásárolhatja, de olyan bakancs már nincs és -fiú létére- ajánlottak neki egy fehér meg rózsaszín bakancsot amik ráadásul 25nél kezdődtek. Fél évig szivatták, hogy ha majd lesz még olyan cipő amilyen neki kell akkor azt megkaphatja. Jelzem közben nem tudott új cipőt venni, de amikor előállt a fogyasztóvédelemmel egyből kerítettek neki egy cipőt, igaz sárgát meg talán kicsit drágábbat is, de legalább megkapta. Szóval tessék rámenősnek lenni és nem hagyni magad. Ha kell írj a panaszkönyvbe, azt kötelesek kivizsgálni.
2010. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
velem még nem volt ilyen, ha hibás volt a termék soha nem szivattak, kicseréltem, vagy visszakaptam a pénzem, nem volt semmi gáz. kb 10 percet vett el az életemből. de ha másik cipőt néztem, akkor persze többet:)
2010. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi lett a vége ennek? Kaptál cserébe bármi kézzel foghatót?

1. voltam

2010. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aha vegulis talaltam egy szupi mustang csizmat
2010. okt. 27. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!