Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már termék...

Valaki rendelt már termék mintát ingyen Avon-tól vagy Yodeyma Paris-tól? Tényleg ingyen volt? Szállítás is?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a lényege a termekmintanak.
2014. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Timi179 ***** válasza:

igen, ingyenes és a koordinátorok viszik ki a mintákat! ÉN is ezt teszem nap mint nap!

:-)

2014. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha véletlenül nem vagyok otthon akkor bedobnak egy szelvényt, hogy át lehet venni a postán vagy visszajönnek később?
2014. szept. 29. 17:45
 4/5 anonim válasza:

én a yodeymától rendeltem meg is jött, arra kell figyelni,hogy azthiszem aminek a fekete színű a parfüm matricája az férfiaknak való, és egyébként nekem a postás hozta ki, csak át kellett vennem.

Avontól is kértem termékmintát, a nő fel is hívott de sajnos azt nem kaptam meg.

2014. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én rendeltem a yodeyma-tol és tényleg ingyen volt a termékminta viszont az avontol hogyan lehet?
2015. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!