Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen esetben mit...

Szerintetek ilyen esetben mit tehetnék, hogy valamennyire jól érezzem magam úgy, ahogy vagyok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 14 leszek és az a problémám, hogy néha amikor tükörbe nézek, majdnem elbőgöm magam, annyira rondának látom magam. És az a baj, hogy más is. Az arcom egyszerűen rusnya, a bőröm... Az egész testem ekcémás, a karomon a hajlatokban meg itt-ott vörös foltok, a kézfejem olyan mint a nagymamámé, csak ő 74 éves... A lábam, és mindenem száraz, reggel-este muszáj gyógyszertári krémmel kennem, mert anélkül olyan mint egy hulláé. Reménytelen. Az arcom úgy nyomi ahogy van. AZ orromat utálom, mert ferde, hatalmas és borzalmas alakja van, a szám is fura... Azt mondják amikor mosolygok, hogy nem természetes a mosolyom, pedig máshogy nem tudok mosolyogni.. Ez szerintem sokat elárul. Az egész testemben a szememet szeretem csak. A fiúk lerondáznak, a lány osztálytársaim még a csúnyáknak is azt mondják, hogy mennyire szépek, csak nekem nem. Ha készül egy jó kép rólam(ritka eset) akkor se azt írják, hogy"de szép vagy" hanem azt, hogy"ez egy jó kép". Tetszik pár fiú, de senkihez nem merek közeledni a kinézetem miatt:( Nem tudom, hogy mit csináljak! Minden reggel kiszempillaspirálozom a szemem, korrektort rakok fel egy-két bőrhibámra és patimra, labellózom a számat hogy ne cserepesedjen ki, de még így is bányarém vagyok :'( Hogy fogadjam el magam? Vagy esetleg, hogy lehetnék szép? A szemüvegemet se hordom, mert az is csak ront a kinézetemen.. Aki kíváncsi rá, és ír kort, lakhelyt( nem szeretném, hogy családtagba vagy ismerősbe fussak) annak szívesen küldök képet. Előre is köszönöm, ha segítetek

2014. szept. 28. 16:38
 1/5 Különlegescsajszi ***** válasza:
0%
Jaj te szegény,nem vagy te csúnya,szép vagy! De drága vagy,majdnem elsírtam magam,amikro olvastam. .. Én szép vagyok,és jó érzés,jó dolog,csak annyiból rossz,hogy Facebook-on megtalálnak,jelölgetnek és írogatnak Rám,de élettársam van,és zavaró,amit csinálnak.! Úgyhogy ne akarj annyira szép lenni.. Így vagy jó,majd megtalálod te is az igazit.! Szia.
2014. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csillu17 ***** válasza:
Szerintem mar eleve ott a gebasz, hogy érződik a kisugarzasodon, mennyire nem vagy kibékülve onmagaddal. Hogy varod el mástól, hogy szeressen es szépnek lasson, ha te magad sem szereted es latod szépnek magad? A sport nagyon-nagyon sokat tud segíteni az onbizalmadon, teljesen mashogy fogod magad érezni mar egy-ket hónap utan is. A masik pedig, hogy nem a sminktol lesz valaki gyonyoru vagy ronda, az csak egy maszk. Ha gondolod, küldhetsz kepet. 18, Debrecen
2014. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem igazán tudok sportolni, két éves korom óta asztmás vagyok, szóval... Táncolni táncolok, de tehetségtelennek érzem magam
2014. szept. 28. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:

16L, Sopron

Küld képet kérlek.

Egészen biztos vagyok benne, hogy egyszerűen még nem vagy elég érett. :)

2014. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérlek küldj képet, szerinten csak te látod magad ilyennek :) 14/l
2014. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!