Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy mellem van de viszint a...

Katcasghm01 kérdése:

Nagy mellem van de viszint a popsim nem olyan jo. Edzetnekra de lusta vagyok :/ edzek vagy inkabb legyek u ahogy vagyok (44kg es 150cm)? Mi lenne jobb?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább agyra kellene.
2014. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb, ha nem kérdeznél ilyen hülyeségekek, vagy ha mégis, legalább igényesen fogalmaznád meg a kérdést.
2014. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem eddz
2014. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ne foglalkozz vele, én a nagy mellekért rajongok, a popsik pedig nem igazán érdekelnek.
2014. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Idővel a test egyre jobban "szétfolyik", ha nem edz az ember akkor hamarabb leszel löttyedt, narancsbőrös és a többi... de persze a te döntésed hogy neked ez megfelel, vagy sem.
2014. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán édesmindegy, mit csinálsz. Csinálj, amit akarsz, én aztán nem fogom neked megmondani, hogy érezd jól magad.
2014. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1 :Miben nyilvanul meg,hogy buta vagyok?Helyesirasi hiba nincsen max. eliras az meg azert van mert telefonon irtam!

2:a megfogalmazas olyan mindegy hogyha a lenyeg benne van!van aki kb. folyamat roviditeseket hasznal...

2014. szept. 9. 17:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"a megfogalmazas olyan mindegy hogyha a lenyeg benne van!"


- Az birtosan benne van, csak éppen baromi nehéz kihámozni belőle, ha értelmetlen betűsorokból áll. Pl. ezeknek semmi értelme: "viszint". "Edzetnekra", "legyek u ahogy vagyok"

Meg hát baromi ra nem derült ki, Te tulajdonképpen mit szeretnél elérni.


"van aki kb. folyamat roviditeseket hasznal..."


- Ja, hogy akkor neked is szabad? Ez alapján megválaszolható az előző válaszoló kérdése: legfeljebb 6-os vagy.

2014. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem edz a popsidra is. Nem tudom hány éves vagy de minden korban fontos a test karbantartása és odafigyelés rá. 25F
2014. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!