Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy gond, ha...

Szerintetek nagy gond, ha kismellű vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és 70AA a mellméretem, de csak egy kis topocskát veszek rá, vagy nagyon ritkán egy gyerekmelltartót, de a normál melltartót hülyeségnek tartom. Annyi lenne a kérdésem, hogy szerintetek ekkora mellel van esélyem a fiúknál? Tudom, van akik nem a mellet nézik, de a többségnél azt tapasztaltam, hogy igen.
2014. szept. 28. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Amin nem tudsz változtatni, azon ne agyalj. Amúgy se lesz semmi hátrányod belőle.
2014. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Van. És mindig húzd ki magad.
2014. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem igazán a mellet nézik a férfiak, vagyis persze megnézik a jó nagy csöcsöket, de a párkapcsolatban a legtöbbjüknek ez nem annyira fontos. Viszont ennyire kis méretnél, egyrészt javaslom mindenképp a push-up melltartót (lehet kapni), mert opikailag sokkal jobban néz ki, ha azért van ott valami domborulat. Ettől a kis csalástól még látszani fog, hogy kicsi a melled, szóval szerintem ez nem nagy átverés, de egy vékonyabb kardigánnál is számít, hogy van-e alatta melltartó, szóval nemcsak nyáron szembetűnő a kicsi mell.

Ugyanakkor ha tudod viselni a kis melled, teljesen szexis is lehetsz. Pl. most nyáron csatlakozott hozzánk egy lány, ő aztán nem szégyellte, hogy gyakorlatilag nincs melle. Szép kerek fenék, csípő, felhúzott valami bővebb nyári nadrágot, lapos hasa kilátszott és egy szűk fehér felsőt vett fel hozzá, amiben egy az egyben látszott, hogy mekkora a melle (szinte semekkora), semmit nem vett alá, szerintem nagyon jól nézett ki.

Egy régebbi barátnőm pedig szintén semmi mellel falta a pasikat és a pasik is őt, szóval nem sokat számít.

Ha pedig nagyon zavar, akkor még mindig ott van a plasztika, mint lehetőség.

2014. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még, akár tanácsok is! :)
2014. szept. 28. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít a mellméret. Az alak meg az arc a fontos. Nem azt mondom, hogy nem tetszik jobban egy közepes méretű mell, de számítani nem számít.
2014. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy általában nem a mell a legfontosabb, csak azért zavar, mert a családból mindenkinek nagyobb, mint nekem. Még a húgomnak is, aki 15 éves. :/
2014. szept. 29. 06:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Erre a párom válasza jutott eszembe: " jó, ha nagyobb, de nem gond az se, ha kicsi". Én úgy veszem észre, hogy ez nem lényegi kérdés egy párkapcsolatban, persze vannak kivételek, egyik ismerősöm kizárólag a giga csöcsökre bukik, más szinte nem is számít neki. De ő meg egy bunkó, ilyen "férfit" ne is akarj magadnak. :D


Szintén a push-up melltartót tudnám javasolni, bár nem saját tapasztalatból, mert én azért rendesen el vagyok eresztve mellben. Nővérem 70A-s, és mikor push-up van rajta, akkor egészen szépen látszódik az a bizonyos kis domborulat, és mégiscsak mutatósabb, mintha lapos lenne teljesen. És nézd, ő már menyasszony, szóval nem mellméret alapján talál az ember lánya pasit magának.


A másik, meg ami beugrott, -bár ez elég "szélsőséges" példa- hogy ha majd lesz komolyabb párkapcsolatod, és lehetőséged nyílik rá, szedj fogamzásgátlót. Hátha te is azon szerencsések körébe tartozol,akiknek nő a melle tőle. Nekem C-ből lett E-F méretű, hízás nélkül.

2014. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
C-ből E-F??? Az már csöcs.
2014. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megtanulod elfogadni, akkor ugyanolyan eséllyel indulsz, mint egy nagymellű nő. Ne húzd össze magad, hangsúlyozd amit szeretsz magadon, és simán leszel annyira vonzó. Én pl. egy csajon sokszor először nézem a fenekét meg a lábát, mint a mellét (bár lány vagyok, de nem mondom, hogy nem nézek meg egy csajt se). Valamint nekem is B kosár alsó határás súrolja, bikiniből A, van A-s melltartóm is jópár. Nem mondom, hogy a legszebb testrészem, de még csak 16 vagyok, szóval nőhet is, és jobban megvagyok vele, mintha hatalmas lenne: Fájna tőle a hátam, és mivel futok, nem győznék melltartóra sportmelltartót venni extra tartással, érted mire gondolok :D Szóval a kis mellnek is van előnye, és találkoztam már olyan pasival, akinek kifejezetten bejöttek a kis formás cicik.
2014. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!