Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki 10/10es...

Mitől lesz valaki 10/10es külsőre? Ha mondjuk egy jó erős 7-8as vagyok, mit kéne csinálnom a javulás érdekében?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ miért vagy csak 7-8... mi az ami nem tökéletes rajtad? Azon kell változtatni... persze nem biztos hogy lehet, mert mondjuk a fejformádon, csontozatodon, meg sok mindenen nem lehet változtatni. Nem mindenki lehet 10-es.
2014. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2014. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért a 9-es sor már rendesen $zarrá van retusálva...
2014. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyél igényes mindenre. Bőr, arc, fog, haj, alakod... Arról úgyse tehetsz, hogy alapból milyen az arcformád, vagy mikkel születtél. :)
2014. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát, azért vannak szépek a középsó sorban is. A 9-es sorból sem mindenki 10-es szerintem. Akkor én is :)
2014. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kérdező, egyébként "sajnos" nagyon függ attól, hogy milyen a frizurád, és az öltözeted. Plusz, rendszeres bőrápolás, és szolid smink. Hát, normális alak. De az tény, hogy nem mindenki születik szuperszépnek, de nem is ők a szépek, hanem a természetesek.

Kisugárzás a legfontosabb

2014. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem ez alapján asszem az alakommal van a baj, arcra meg a többire simán.
2014. szept. 30. 22:33
 8/11 anonim válasza:
Ha valakinek van ízlése, akkor megfelelő öltözködéssel, frizurával, sminkkel, és stílussal, stb. simán lehet 5-ösből kilences vagy tízes. Az más kérdés, hogy mennyire jó az ha valaki 10-es... Vannak ugyan előnyei, de idővel ezek nem feltétlenül lesz annyira előnyösek. Az a baj, hogy soha nem fogod tudni, hogy valami azért történik veled, mert 10-es vagy, vagy éppen komolyabb okból, és ez elég gáz. Sokan a 10-eseket csak ARRA akarják használni... Igaz ezt most úgysem fogod elhinni, később (jó pár év) meg talán magadtól is rájössz.
2014. okt. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én megszavazok neked 10 pontot a hét leghülyébb kérdése kategóriában.

Milyen felszínes ember is az, aki ilyen módon kategorizálja az embereket!!!

Szerintem ezt hagyd abba és máris fejlődtél.

2014. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem meg qrva mindegy hanyas vagy, ha 10esként sem talál meg a szerelem. nézhetsz ki jól, ha mint ember bunkó tapló vagy. a belső többet számít. jártam már én is 9es lánnyal, de bunkó volt, arra volt csak jó, hogy leszopjon azt kész. barátaim eéőtt nem mutattam volna be soha, mert gáz
2014. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!