Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másnak van ennél rondább melle?

Másnak van ennél rondább melle?

Figyelt kérdés
Az enyém a legcsúnyább a világon. Lóg,ki van repedezve,látszanak az erek és a tetejében még óriási bimbóudvarom is van :( lehet ennél rosszabb? :( nem tudom orvosnál is hogy fogok levetkőzni..
2014. okt. 1. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van, de már megszoktam. Eddig egyik páromat sem zavarta. Nemrég a vőlegényemnek csak kíváncsiságból felvetettem, hogy mi lenne, ha felvarratnám (nem tervezem, csak érdekelt, mit gondol), nagyon meglepett arcot vágott, és kijelentette, hogy szerinte felesleges, semmi baj vele.

Az orvos miatt meg ne aggódj, őt a legkevésbé sem érdekli.


(Aki képet mer kérni, azt lecsapom. Köszönöm a megértést)


Hány éves vagy?

2014. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezt parizer mellnek hívják.Nincs vele gond.

Képet küldj ;-)

2014. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még a 20-as éveim elején járok :) kép nincs,nem fotózgatom :/
2014. okt. 1. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Pedig szívesen megnézném,meg is maszíroznám :-D

f/28

2014. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úristen ....
2014. okt. 1. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet,ha ismernél és látnál mást mondanál.
2014. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos méret fölött mindenkinek lóg, de kicsinél is megesik.


Nagyon sokaknak asszimetrikus, szőrös, kirepedezett. Most hogy a pubertás milyen gyorsan üt be, azt ki tudja befolyásolni? Senki, szóval nagyon sokaknak bereped. De még Scarlet Johanssonnak is be van, csak legtöbbször lesminkelik neki.


Az meg hogy látszanak az erek, normális. Világos bőröd van, és ott vékony is. Én is sápadt vagyok, nekem is látszanak.

2014. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
képet!
2014. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!