Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire fontos...

Fiúk! Nektek mennyire fontos egy lány kinézete? És mennyire számít a belső?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

50-50%


Lehet topmodell ha síkhülye, és nem tud csak a vásárlásról meg a divatról beszélni.


Meg lehet 12 diplomás, ha külsőleg nem vonzó.

2014. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem tetsszen külsőre és belsőre, szerintem nem nagy elvárás
2014. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. okt. 1. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:

inkább a külső mint a belső (60-40%)


de vannak belső tulajdonságok amik kötelezőek ha az nincs meg akkor nincs miről beszélni.

ugyanez persze igaz külsőnél is, ha egy csaj nem igényes, ápolt akkor nem jön be mert nem tartom nőiesnek.


23/F

2014. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Külső:70%

Belső:30%


Legalább is nekem ;)

2014. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2014. okt. 1. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Belsőnek 100%-nak kell lennie nálam, okos, értelmes, vidám, kedves, legyen sok közös bennünk, közös érdeklődési kör, stb. A külső meg nem lényeges, csak annyira hogy igényes legyen, ne valami elhízott, zsíros lapos hajú... de szerintem ez alap mindenkinél. Habár az ilyeneknek is van barátjuk, szóval nem mindenkinél.
2014. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a belső. De ahhoz, hogy azt megismerd, először észre kell venni a csajt. Ahhoz pedig jól kell kinéznie.
2014. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!