Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen az ideális...

Lányok! Milyen az ideális pasi a számotokra? Külső-belső. Írj le minden tulajdonságot ami a számodra fontos. Kort és nemet írjatok.

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Mindegyik ugyanolyan.
2010. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 szamóca. ***** válasza:

külső: magas, vékony, extravagáns, önmegvalósító, tetoválás, piercing minden jöhet, persze egyik sem feltétlen elvárás... a lényeg hogy merjen önmaga lenni.

belső: vicces, hiperaktív, önmegvalósító típus, ne féljen önmaga lenni bárhol, bármikor... persze hűséges, és tiszteljen meg szeressen, nem igénylem a romantikát, de tudja mikor kell kedvesnek lennie. Legyen őszinte és határozott, tudjon irányítani engem. Ha nem tud kordában tartani akkor nem tudom tisztelni, és az a kapcsolat végét jelenti... Tipikusan azokat szeretem akik éreztetik vleem hogy én vagyok a kivétel az életükben:D ezzel sajnos sokszor rá is b*szok... nem árt ha szereti azokat a dolgokat amiket én, de elég ha csak elviseli, vagy legalább érdeklődik. És elvárásom hogy megmutassa nekem mi az ami őt érdekli, és szivesen vigyen a saját társaságába. De bízzon meg bennem annyira, hoyg elmehessek egyedül is bulizni, ő is mehet:D Ne féljen elmondani hogy mmi bántja, és hallgasson meg engem is, és érdekelje. az üres tekintetekre nem vagyok kiváncsi. ne próbáljon meg párhuzamot vonni az exe és köztem...attól hogy a másik nő bunko volt még én nem biztosh ogy az leszek. ne legyen túl ragadós, mert azzal elriaszt, de túl távolságtartó se mert akkor meg semmi nem lesz belőle, én nyuszi vagyok :) és nagyon fontos hogy ne csak a barátnője lehessek hanem a barátja is.

jha meg viselje el a hülyeségeimet, nem utolsó sorban:D

2010. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 szamóca. ***** válasza:
19L
2010. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ez a szamóca mi aranyos :)

18/F

2010. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 szamóca. ***** válasza:
csak teljesíthetetlen követelményrendszere van ;D
2010. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Első véleményét osztom
2010. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 szamóca. ***** válasza:
ugyan. ha mind ugyanolyan minek válogattok annyit?:D
2010. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

csak h eseménydúsabb legyen az életünk xD

hát amilyet szeretnék olyan nincs (ha meg van is az meg bujkál előlem):S xD

17/L

2010. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Külsőre nincs ideálom. Max. annyi, hogy ne legyen gebe, ne legyen túlgyúrt, és szumóbirkózó se... ne legyen túl piperkőc... meg hogy ne hordjon szandált zoknival :D.

Belsőre. Ne legyen papucs, legyen saját véleménye a dolgokról, legyen intelligens, hűséges, megbízható, őszinte, figyelmes, ne legyen hisztis, szeresse a művészeteket és az irodalmat-lehessen ezekről vele beszélgetni... az sem árt, ha kicsit elvont művészlélek (de azért legyen vmennyire gyakorlatias is).

2010. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ideális pasi nincs, de a mostani barátom nem cserélném le senkire, mert senki nem tudná úgy kezelni a nem normális egyéniségemet, mint ő.
2010. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!