Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem széppé a koromág...

Hogyan tegyem széppé a koromágyamat, ill. hogyan hosszabítsam meg és adjak neki szép formát? Manikurosok, vagy esetleg emberek akik jártasak a témában, hozzátok szólnék!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Régen (kb. 1 éve) még rágtam a kormom..Tudni kell,hogy szinte papír kormom van és csúny a formája meg kicsi a koromágyam de nagyon szeretnék szép kormoket mert imádok kormot festeni meg szeretném ha szép lenne a kormom..tudtok valami praktikákat a koromágy meghosszabbítására,szép formájának kialakítására?:) Nagyon surgos lenne..!:) 13/L

#szép #csúnya #korom #koromágy meghosszabbítása #korom forma
2014. okt. 2. 21:31
 1/7 A kérdező kommentje:
A nagyujjamon szép a kormom meg ott erosebb is és szép formája van ,hogy ha meg no de a tobbi.. .hát a tobbi borzalmas.. :(
2014. okt. 2. 21:39
 2/7 A kérdező kommentje:
Képet kuldok privibe..
2014. okt. 2. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt mondták, hogy a dió, mogyoró, stb. fogyasztása erősíti a körmöket, emellett sok vitamint kell fogyasztani, tudod, hogy ne legyenek olyan fehér ki pöttyök a körmödön, de nálam még az is sokat szokott használni, hogyha lekened átlátszó, esetleg gyöngyház színű lakkal, mert akkor legalább lesz valami csillogása. De ha szeretnéd, szerintem simán elmehetnél a manikűröshöz is, vagy kérdezd meg egy szakembertől, hogy ő mit ajánl. :)
2014. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2014. okt. 10. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem segít! ;)
2014. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pár apróbb fehér pötty a körmeimen, de van ilyen vas ill. vitamintartalmú pezsgőtablettánk, napont egyszer ittam egy pohárral, és a pöttyök lenőttek, nekem használt.
2014. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan nincsenek olyan fehér pöttyök a körmömön..csak gyenge a körmöm és nincs olyan szép formája:) De azért köszi a választ!:D
2014. nov. 17. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!