Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy rövid hajú...

Szerintetek egy rövid hajú lány is lehet szép? Elsősorban FIÚK válasza érdekelne, többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek egy rövid hajú lány is lehet vonzó? Ti randiznátok ugyan úgy egy rövid hajú lánnyal?Nem lesz kevésbé nőies a szemetekben a lány?

Azért érdekelne,mert én is rövid hajú vagyok:)

17/L


2014. szept. 26. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi, lány vagyok :D

[link]

Szerintem nagyon szép :)

Nekem is most lesz rövidebb

2014. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igen! Lehet vonzó!
2014. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

A noiesseget nem befolyasolja, annak belulrol illik jonnie. Lattam mar nagyon szep, rovid haju lanyokat.

25/F

2014. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ha jól áll neki. Viszont sokan itt követik el a hibát, hogy rövidet vágatnak holott az nem áll jól nekik.
2014. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nem mármint én nem állnék vele szóba olyan értelembe vele. Úgy mint barát az megint más, mert barátokat nem a kinézetük miatt választom.
2014. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
mennyire rövid?
2014. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem mindenhol 2-3 cm-es, hanem mondjuk a rövid alatt azt érted, hogy váll felett, akkor az teljesen rendben van, sőt szeretem is a rövid hajú lányokat, mert mernek szembe menni a trendekkel, és ez szimpatikus.
2014. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy lehet. Barátnőmnek is rövid haja van és szerintem gyönyörű :P :)
2014. szept. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A belinkelt pl eléggé szép, de nem is olyan nagyon rövid. :)

A nagyon rövid haj ritkán tetszik nekem, az nagyon keveseknek áll jól, de ritkán van olyan, akinek tényleg jól áll. A nagyon-nagyon rövid hajról sokkal több nő hiszi azt, hogy jól áll neki, mint amennyinek jól áll...


30F

2014. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!