Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az alakról?

Letti__ kérdése:

Mit gondoltok erről az alakról?

Figyelt kérdés

A képek már régebbiek, most dundibb vagyok jóval:

[link]

[link]

Itt jól éreztem magam, ilyenre szeretnék visszafogyni. Vagy még ez is kövér és fogyjak ennél is vékonyabbra?


2014. okt. 3. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már ez is egy erős testalkat de ha ebben jól érezted magad akkor legyen ez a cél szerintem :)
2014. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ez ami a képen van,bár még minusz 5-6 kilót le kéne adni ebből,de ha most még több vagy akkor fogyjál,már csak az egészséged miatt is!
2014. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nagyon bejön, imádom az ilyen alkatú nőket. Ha ez tényleg te vagy, akkor nagyon jól nézel ki. De ne feledd úgy nézel ki a legjobban ahogy magadnak tetszel a legjobban, ne a mi véleményünk számítson...de nekem bejössz nagyon ;) Kicsit kevesebb ruha lenne rajtad már menteném is a képeidet, hogy este legyen mire kiver... szóval hogy meglegyenek a képek...későbbi...felhasználásra...csupán...őőőő... kutatási célokra igen.
2014. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vonzó.
2014. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még ez is bőven duci, nekem nem tetszik.
2014. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyukám,az már vádli :D :D de amugy csini vagy ;-)
2014. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon csinos vagy!

22F

2014. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen alkatom, én nagyon nem szerettem. Nem tetszettem magamnak, túl duci.
2014. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még ebből is lehetne fogyni, de nem az a bottal sem alak.
2014. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pinkpancser ***** válasza:
Pár kiló lemehet, de a lényeg, hogy jól érezd magad. Melllesleg egész kellemes a látvány ;)
2014. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!