Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről az alakról...

Mit gondoltok erről az alakról? Normális, hogy nekem az ilyen nagyon bejön?

Figyelt kérdés

Mindig is a molettebb lányok tetszettek, az ilyen alakot én ideálisnak látom:

[link]


Normális ez szerintetek? A haverok sokszor kiröhögnek emiatt. Ráadásul ha ismerkedni próbálok, hamar kiderül, hogy a teltebb lányok sem látják magukat szépnek, mind fogyózni akarnak, senki sem elégedett az alakjával.


Mit gondoltok?


21/f


2014. márc. 3. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szard le hogy mások mit gondolnak,a lényeg hogy neked ez tetszik,ez az ideálod.Ismerkedésnél pedig elkell hitetned a csajjal hogy igen is szép így ahogy van,és neked így tetszik.Hidd el értékelni fogja! ;)
2014. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre! ;)

Nálam (mondhatok ilyet) ez a felső határ, aki még tetszik, az ideálom az ennél kb 5-10 kilóval kevesebb.


21/F

2014. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Jól teszed, legalább több marad a jó nőkből.
2014. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a haverokkal. Ha minden rendben lenne velük, akkor nem éreznék a te különleges ízlésedet fenyegetésnek magukra nézve.
2014. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nincs veled baj, kitartás!:-)


Én is majdnem ekkora vagyok, és sok időbe telt, mire elhittem, hogy így is tetszhetek!


18/l

2014. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond nincs ezzel. ízlések és pofonok! nem kell, hogy neked is az tetsszen, aki mindenki másnak. én pl személy szerint utálom a kigyúrt, felfújt 3 ajtós szekrényeket. a természetes izomzatot szeretem. engem is volt már, aki leszólt emiatt, de kit érdekel? ha neked ez tetszik, ez tetszik, senkinek semmi köze hozzá :) hálistennek, hogy nem mindenki a nádszálakat szereti.
2014. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bi lány vagyok, és nekem is az ilyesmi jön be, vagy ha vékonyabb, akkor a nagy fenekű lányok, mindenkinek más tetszik, nem gáz szerintem 23L
2014. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek választasz párt, magadnak, vagy a haverjaidnak? Én az ilyen haverokat bizony leépíteném.
2014. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!