Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A testápoló tényleg gyorsítja...

A testápoló tényleg gyorsítja a szőrnövekedést?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
erről még nem hallottam :)
2010. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül. Mondjuk én nem használok, nem tudom, de ha tartasz tőle, hogy mégis gyorsabban növekednek a szőrszálak, akkor vegyél olyat, ami épp lelassítja. Asszem Johnson's márkában találod meg.
2010. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én se de ma olvastam róla:S

oké akkor olyat veszek köszi szépen

2010. jan. 22. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát babáim, szerintem meg ne kenjétek magatokat ilyen rákkeltő kenceficékkel, pláne ilyen extra szőrre ható izékkel... félelmetes:S Használjatok inkább tiszta aloeverát tartalmazó testápoló gélt, az legalább tényleg nagyon hatásos és imádja az ember bőre:)
2010. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy babaolajat:)
2010. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

erről még én se hallottam, naponta használok testápolót de nem tűnt fel, hogy ettől gyorsabban nőne a szőr mint mikor még nem használtam.


13.15 én már próbáltam azt amit ajánlottál, szerintem nagyon rossz krém. persze lehet csak nekem nem jött be, de én nem ajánlom senkinek. Persze ettől még a kérdező kipróbálhatja hátha neki bejön.

2010. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!