Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A 100 forintos boltokban...

A 100 forintos boltokban kapható olcsó kozmetikumok (arclemosó, testápoló, alapozó, púder, szemfesték stb. ) károsabbak, mint a márkás termékek?

Figyelt kérdés
Nem telik márkásra. Akkor inkább egyáltalán ne is sminkeljek?
2011. szept. 24. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ki kell próbálni,h neked beválnak-e, főleg amiatt,hogy nem vagy-e rájuk allergiás.

én sokat vásárolok 100forintosban, jó körömlakkokat és sminkcuccokat ki lehet fogni. arclemosót még nem vettem onnan, most rossmann saját márkásat használok, nem váltja meg a világot, de a napi tisztításhoz megfelel:) bőrradírnak szerintem már megéri jobbat venni,de az sokáig elég, de ezt akár otthon is készíthetsz magadnak:)

most kezded amúgy a sminkelést?

20/L

2011. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is inkább a drogériák sajátmárkás termékeire voksolok - kicsit drágábbak, de legalább bevizsgált dolgok, és én a bőrömet szeretném még úgy 50-60 évig használni. ÉS a szemsminkeket sem árt meggondolni. Inkább áldozz rá picit többet. Én mindig úgy voltam vele, hogy legyen kevesebb sminkem, de az viszonylag rendes.

Az egyetlen, amit megveszek ilyen üzletekben, az a körömlakk.

2011. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igen, most kezdem. Kaptam ugyan régebben egy 2 színű szemhéjfestéket (az márkás volt), azt használtam, amíg el nem fogyott, meg tonikot a pattanásaimra. Most jött rám a "lányos" korszak, smink, körömlakk, frizurázás stb. hogy nőnek érezzem magam. Viszont befejeztem a sulit, nem kapok már ösztöndíjat, de nincs munkám se, így már nincs pénzem ilyesmire.
2011. szept. 24. 09:26
 4/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2011. szept. 24. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Essence egy olcsóbb márka. De az avon color trend márkája se drága és általában akciós. De ha nincs akcióban akkor drága. De pesten az ázsia centerben (ha pesti vagy) van rengeteg smink és kozmetikum olcsón. Ott a márkásak is olcsóbbak. Ha nemvagy pesti de lesz rá lehetőséged hogy felmenj mindenképp menj be. A nem márkás sminkek ott olyanok mint a százasboltiak. De én nem mernék százasos sminket használni kitudja mit tesznek bele. Én félek az olcsó termékektől meg ami nem márkás :D De azért szerintem csak nem tesznek bele olyat ami tönkretesz.
2012. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó voltam:

Spórolj a sminkkel:

alapozó: ha nem nagyon csúnya,pattanásos,heges a bőröd ne használd. Mert ha nincs mit elfednie akkor minek? :D

inkább korrektort használj az jobban megéri

Szemfesték: hétköznapra nem kell olyan sokféle színes smink,vegyél barna szemfestéket esetleg feketét. Buliba csinálhatsz belőle füstös szemet hétköznapra elég valami világosbarnás,gyöngyházfényű egyszerű smink.

szemceruza,szempillaspirál is elég hétköznapra, de ha több kell akkor vagy egy olcsóbb sminkpalettát vegyél vagy olcsóbb szemfestéket,mint az előbb is említettem.

púder se fontos ha annyira nem zsíros a bőröd amit mattítani kéne.

Arcradírt,arcpakolást testradírt magadnak is csinálhatsz.

Sminklemosónak használhatsz olivaolajat. Drágább de 1 liter nagyon sokáig elég ha csak sminklemosáshoz használod. Éstényleg lehozza a sminket, már sok helyen olvastam. Kipróbálhatod rendes napraforgó olajjal is szerintem,lehet az is jó.

[link] Itt rengeteg házi arcpakolásról találsz videót,és más jó kis praktrikát is. De google-be is kereshetsz.

2012. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg el adhatod a megunt ruháidat/cuccaidat. És lesz többpénzed.
2012. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
53%
Szia,tudom ajánlani neked a "Hogyan legyek jó nő" oldalt nagyon sok hasznos tanácsot fogsz ott találni.Érdemes megnézned!
2013. jan. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!