Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem érzem magam szépnek a...

Nem érzem magam szépnek a bőrömben. Úgy érzem, hogy nem vagyok szép. Hogy tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Kb senkitől se kaptam semmilyen bókot, meg semmi :/

2014. okt. 4. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fektess be magadba.

Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, manikűröshöz. Kezdj sportolni, mozogni. Nem is feltétlen az alakodért, hanem mert az mindig felüdít és jól érzi magát utána az ember. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, pumpáld fel magad vitaminokkal.

Sokkal jobban fogod érezni magadat, a bőröd, hajad, körmöd szebb lesz, kivirulsz majd.

Esetleg vegyél magadnak ruhákat, amikben csinosnak érzed maga, ha van miből.


Próbáld magad kicsit alakítani, hátha szebbnek látod magadat, több önbizalmad lesz, és végül megszereted önmagadat.

2014. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Fodrásznál voltam, ruhákat is beújítottam :) Nézek valami sportot. Jelenleg almát rágcsálok.
2014. okt. 4. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy az előző mondja. : ) egy szolid smink is sokat dob az önbizalmon
2014. okt. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előzők írták. De ha tini vagy, akkor pár év és magától megoldódik minden. :)
2014. okt. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!