Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Változtatni szeretnék magamon,...

Változtatni szeretnék magamon, hogy még jobban érezzem magamat a bőrömben! Tudnátok segíteni nekem?

Figyelt kérdés

[link]

Itt meg lehet nézni a friss fényképemet! Építő kritikát és jó szándékú segítséget elfogadok szívesen, amit köszönök is!!! Hajamat szeretném rövidebbre és kissé világosabbra festetni, nem mintha az eredeti nem tetszene, de sajnos elkezdtem őszülni.



2013. márc. 28. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyen világosabb a hajad. Tök jól áll a barna, inkább valami ehhez hasonló színezőben gondolkodj, és akkor a lenövésed sem fog annyira látszani, az őszt is fedi és szép fényes lesz. Amúgy szerintem csinos vagy, kár lenne valamiben is változtatnod.
2013. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem most nincsen befestve a hajam, lenövésem nincs alapból ilyen a hajam sajnos.
2013. márc. 28. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baromi jó a színe, az arcodhoz meg a bőrszínedhez ez illik a legjobban! A feketével durvábbak lennének a vonásaid, a szőke meg elütne a bőrödtől. Szóval pont jó a hajad, meg a hossza is! Megőrülök h ez az Ördög Nóri hullám kinyírja a nők haját...


Inkább a hosszított pulcsi, ami nem biztos, hogy előnyös. Arányos az alakod, nem kell szerintem így nyújtani, mert annak a lábad látja a kárát:)

2013. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vöröses haj nyerő lehet neked. Ilyesmi: [link] Világosabb ne legyen mert nem illene az arcodhoz. Esetleg melír mehet bele. A hajforma meg... hát rövidebbre ne vágasd mert kerek az arcod, inkább a hosszabb haj állna jobban, ami kicsit takarná az arcod. Ilyen forma: [link]
2013. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia,

szerintem is a vörös lenne neked a nyerő szín, de nem a répa vörös, inkább a rézvörös vagy a vörösesbarna a hajad szerintem jobb lenne ha még egy 5-10 cm -el hosszabb lenne, jobban illik az arcodhoz a rövidebb hajjal félő a "gömbfej" hatás a kerek arcod miatt, míg a hosszabb haj sokkal előnyösebb, kedvesebb és babásabb külsőt kölcsönöz:)

a közérzeten sokat segít egy-két új ruha darab is!

Amúgy csini alakod van, de a kombinálással vigyázni kell

szerintem hosszított felsőhöz hordj max bokáig érő cipőt vagy csizmát vagy térdig érő csizmához derékig érő pulcsit/pollót/blúzt mert ezzel a minden hosszú kombinációval kicsit összenyomod az arányaidat.

remélem sikerül a változtatás és jobban fogod érezni magad a bőrödben :)

2013. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A hajvágással%világosabbra festéssel én sem értek egyet. Arányos alakod van, és vékony vagy, de nem kifejezetten törékeny (ami szerintem egyébként egyáltalán nem baj, sőőőt!), ezért ezeket a hosszított fazonú dolgokat tényleg kerüld. Hordhatnál egy nagyon picivel megmagasított derekú nadrágot is, abba belehúznál valami csini inget, és máris előnyösebben mutatna. Az arcoddal pedig szerintem semmi gond nincs, szép a kerek fej.:-)
2013. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!