Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom a mellem formáját....

Utálom a mellem formáját. Lehet ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Vagyis nem a formájával van gond, hanem mintha a mellbimbóm duzzadt lenne és sztem nagyon csúnya, barátom elött is széggyelem... ha fázok akkor minden oké..akkor normálisan néz ki :D de am nem... van aki azt mondja, hogy csak azért, mert még növésben van, van aki meg azt, hogy végleg ilyen lesz.

megműttetni nem fogom.


2008. aug. 11. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szija, nálam is ugyanez volt a helyzet talán még ma is. de hozzászoktam és ne szégyelld magad a barátod előtt mert neki így tetszel ahogy vagy!!! nem a melledért szeret!!!! nekem is barátom segített h elfogadjam, sokszor mondta h szépek. pedig nekem nem tetszettek. műtetni én sem akarom, nem is fogom
2008. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld ezért a melleidet. A fiúknak úgy tetszik, ahogy van. Nekem azzal volt gondom, hogy egyik kisebb mint a másik, de sikerült elfogadnom olyannak amilyen. Sokat segített benne hogy a barátom minden nap megdícséri őket :)
2008. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia teljesen ugyan ez van velem, és éns e tudom mit kezdjek vele, barátom előtt is néha szégyenlem:( de csak abban bízom h majd elmúlik, bízz te is :)
2008. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan elpanaszkodhatod ezt a párodnak, és biztos, hogy bátorítani fog...és ha neki tetszel, akkor utána már vszeg nem fogod rosszul érezni magad emiatt...
2008. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!