Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez kövérnek számít? Járnátok...

Ez kövérnek számít? Járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Hasonló alakom van és sokan mondják, hogy kövér vagyok. Pedig sportolok és egészségesen próbálok étkezni de nem mennek le a kilók.


[link]


[link]


15/L



2014. okt. 6. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Járnék.
2014. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Első a személyiség, és ez tényleg így van. Viszont a képeken én is kövéreket látok, és ha adott egy klassz karcsú, és egy klassz dagi lány, a vékonyabb fog kelleni. Ha csak egy dagi klassz személyiségű, és egy karcsú antipatikus nő lenne a választási lehetőség köre, a dagit választanám. A világ viszont telis tele mindenféle lehetőséggel.


Egy vékony barátnős pasi

2014. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Azért a két kép is ég és föld.

Az első fotón egy karcsú, formás lány van, akin maximum 5 kg felesleg van (és most ne jöjjön senki azzal, hogy való életben nem így néz ki, meg photoshop - a való életben a sovány modellek képei is agyon vannak szerkesztve), a második fotón lévő lány viszont már tényleg meglehetősen terebélyes.

Mivel lány vagyok, nem hozzám szól a kérdés, de ha fiú lennék, az elsőt simán "bevállalnám", a másodikat már nem biztos.

2014. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszömöm a válaszokat! ÉS igen, most hogy nézem tényleg van különbség a két kép között, hát az enyém inkább az első. Egyébként én is kövérnek látom magam, főleg, hogy az osztályomban csak szép, vékony lányok vannak. Meg mindenki azt is mondja,hogy kövér vagyok, még az anyukám is. Várok még véleményeket. Senkit nem fogok lepontozni, elfogadom mindenki ízlését, nyilván nekem sem tetszik mindenkit :)
2014. okt. 6. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Régen én is azt gondoltam magamról, hogy kövér vagyok. Ennek egy ideig volt is alapja, de aztán megnőttem, és már csak a fejemben voltam kövér, amúgy normál alkatom volt, csak sajátos - talán a tiedhez hasonló - tömegeloszlással.


Az osztálytársaim határozottan soványabbak voltak, mikor a szalagavatóra kerestünk egyforma ruhát, egy csomó azért nem volt jó, mert nem kaptunk olyat, ami elég bő lett volna mellben énrám.


Most pedig már férjnél vagyok. 15 évesen _nagyon_ aggódtam, hogy ki az ördögnek fogok tetszeni, és 18 éves koromig egy fiút se érdekeltem, de utána mégis. De akkor se az alakom változott, inkább az önbizalmam jött meg. Ezzel együtt semmiről sem késtem le, sőt.

2014. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez még inkább a duci kategória. Teljesen egészséges, hogy egy nőn van egy kis plusz, és ez még az a kategória, ami még öltözködés szempontjából is elég kedvező.

Egyébként ezek a csajok tuti nagyon fittek, mert modellek. Állítom, hogy jobb kondiban vannak mint a legtöbb kifutó modell, hiszen ahhoz, hogy az a pluszkiló is tónusosan álljon, bizony nagy meló.


Szóval, igen, kifejezetten szívesen.

2014. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, főleg a második. Nem kell mindenkinek piszkafának lenni. :)
2014. okt. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Járnék hát! Mit meg nem adnék egy olyan lányért, mint a második!!!!
2014. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönm szépen a válaszokat! Sajnos az én környezetemben mindenki a nagyon vékony lányokat szereti :(
2014. okt. 11. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:

A környezetednek van ízlése.

Amúgy 15évesen olyan az alakos mint a képen a 25-30körüli nőnek? Hm.azigen.

2014. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!