Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Emci Beauty-nak (youtube...

Emci Beauty-nak (youtube videós) mi az igazi neve?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Emőke a keresztneve azt tudom,mert én is Emőke vagyok
2014. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Emőke? Azt hittem Enikő, barátnőmnek is ez a beceneve. Azért köszönöm!
2014. okt. 12. 11:09
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ha az oldalain nem tüntette fel ezt az infót nyilvánosan, annak oka van. Nem lenne szép dolog kiadni más személyes adatait. Bloggeri minőségében épp elég, ha a nicknevét tudod, egyéb ügyben pedig keresd meg személyesen az általa megadott elérhetőségeket és hagyd rá a döntést.
2014. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
nagy emőke a teljes neve
2015. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Most beszeltem vele facen :D
2015. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
3%
Minek mondtad el? Én is tudom, mégsem írom ki. Ha nem mondja el mindenkinek, akkor annak oka van. Neked jó lenne, ha titokban tartanád a neved, de valaki kifecsegné?
2015. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Utolso, az a goreny kis rib.nc is elmondja egyszer az egyik videojaban
2015. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Azert mondtam el mert azt kérdezte az emberke....te nagyokos....amugy meg bejelolheted facebookon es azt mar o donti el h visszajelol e vagy nem szoval en a hejedben befognam....es nem mondja el a nevet akk mibam??elmodtam en.xd
2016. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi van most abban,hogy ide kiírják a nevét. Ő döntött úgy,hogy netceleb lesz,ezzel az is jár,hogy sokan kíváncsiak a nevére,életkorára.Ezen nem kell fennakadni,főleg még ha ő maga is mondta a saját videójában... Biztos gondolt arra,hogy majd másokat érdekelni fogja az igazi neve,de ő ennek ellenére elkezdett videózni,innentől már ez az ő dolga.
2016. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Emőke a neve. Budai Gimiben kezdett el tanulni..
2017. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!