Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok tudnatok esetleg segiteni?

Lanyok tudnatok esetleg segiteni?

Figyelt kérdés

Az en kerdesem az hogy a "ti " szemetekben gusztustalan vagy egyszeruen termeszetes ha egy fiu laba szoros (es ez alatt azt ertem hogy elegge az .... sajnos ). (Az en szereny velemenyem szerint az epilalas fiuknak kicsit meleges de ez az en velemenyem es nem szamit semmit ).

En a ti velemenyetekre lennek kivancsi hogy ha egy fiu laba szoros akkor ti mar maskepp nezztek ra mint egy olyanra akinek tiszta csupasz a laba ????


2014. okt. 13. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem a csupasz láb egyenesen taszít, szeretem, ha szőrös! De nemcsak a láb, a kar és a mellkasszőrt is preferálom. Meg az arcszőrzetet is.

Zárójelben megjegyezném, hogy az epilált láb nem "meleges", mert ismerek két meleg fiút is (nem egy pár), és egyikük sem epilálja.

2014. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen szőrös, engem taszít, ha egy férfi mindenhol szőrteleníti magát.
2014. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :)!!!
2014. okt. 13. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább legyen szőrös. Nekem abszolút nem tetszik, ha csupasz egy férfi lába.
2014. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!