Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnatok segiteni? Az onbizalo...

Tudnatok segiteni? Az onbizalom hianyom ellen mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés

Bovebben!:)

Kitti vagyok 17eves ..

Sajnos mindig is onbizalom hianyos voltam ..

Mostanaban az utobbi egy-ket evben viszont meg jobban ala becsulom magam okkal vagy epp ok nelkul.

Sokan mondtak mar ,hogy csinos ,szep,gyonyoru vagyok viszont van olyan aki azt mondja hogy csunya stb..

Igazabol en is az utobbira voksolnek..Csunya vagyok.

Kulsomet ha meg kene hataroznom szoban :165cm vagyok,52kg ,a borom nem tul feher es nem is barna ..szolizok de egyaltalan nem viszem tulzasba.

Oltozkodesem kicsit sok lehet masoknak ..ugymond 'plazacicas' epp ezert azt a szot hogy bekepzelt rogton megkapom

Hajam felhosszu barna ,szemem nagy zold szem (sokan dicserik):)

Futni jarok es probalok egezsegesen etkezni .

Es igenyesnek mondanam magam megis nem tudom elfogadni azt ha valaki azt mondja nem vagyok jo ..csunya..

Egyszeruen nincs onbizalmam es igy parkapcsolatra is felesleges gondolnom hiszen ha sajat magammal nem vagyok elegedett ..hogy mukodne ez a kapcsolat dolog?!. Sehogy:)

Tudnatok segiteni hogyan noveljem az onbizalmam ..mert ez mar nagyon rossz..


2014. aug. 3. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... de ízlés kérdése, hogy milyennek látják egymást az emberek. Esetleg linkelj egy képet magadról, akár privátban is, ha nem akarod magad közszemlére tenni... :)

18/F

2014. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ..igazabol a szepseg relativ ..Rendben!:)
2014. aug. 3. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy te önbizalomhiányos, ahogy leírod magad ;) Csak megerősítésre vársz.. Manapság mindenki "önbizalomhiányos"..
2014. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem varok semmi fele megerositesre ,hiszen akkor biztos nem itt vagy epp masik oldalon online tennem ..Egyszeruen ezvan ,es mar nagyon rosszul erzem magam ez miatt!
2014. aug. 3. 21:40
 5/7 anonim válasza:
Sokat segíthet egy jó kineziológus vagy a phőnix tanfolyam.
2014. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Melinda:D válasza:
Kérj meg egy profi fotóst, hogy csináljon rólad egy fotósorozatot. Van egy ismerősöm aki csúnyának tartotta magát, de amikor meglátta magát a fotókon akkor nem akart hinni a szemének.. Biztos módszer! :D
2014. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szard le mások véleményét és fogadd el a testedet úgy, ahogy van!

Sportolás jó önbizalom-növelő, járj el társaságba, stb... :)

Nézz utána neten, sok írás van a témáról! :)

2014. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!