Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki a legnagyobb mellű magyar...

Ki a legnagyobb mellű magyar nő? Hosszabban lent.

Figyelt kérdés
Ki a legnagyobb magyar mellű nő, hogy hívják,mekkora a melle,mekkora és milyen kosaras melltartót hord?

2014. okt. 14. 08:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És plasztika vagy igazi?
2014. okt. 14. 08:22
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Baj Angelika


1010 cm3-es


szilikon

2014. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Elolvastad te hogy mit írtál?

"legnagyobb magyar mellű" - miért, van külföldi mellű is? :O OMG!

"mekkora a melle,mekkora" - arra nem vagy esetleg kíváncsi, hogy mekkora?

"és milyen kosaras melltartót hord" - hát milyet? gondolom ami a mekkora mellére jó...

Olyat még nem láttam, hogy valakinek 110E melle van és 75/A melltartót hord... jah és mellesleg a milyen kosaras is a mekkora szinonimája...

Télleg, azt nem akarod esetleg tudni, hoyg mekkora?

2014. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem pedig kedves 3-as te buktál meg értő szövegolvasásból.

"Ki a legnagyobb mellű magyar nő?" Magyar, mert gondolom nem arra kíváncsi ki amerikában, vagy franciaországban a legnagyobb mellű.

"Hogy hívják? Mekkora a melle? Mekkora és milyen kosaras melltartót hord?" Tehát mekkora a melle köbcentire, majd egy számra és betűre kíváncsi, ami a melltartó méretét adja meg.

2014. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

4: De a leírásban már tényleg az van, hogy "Ki a legnagyobb magyar mellű nő," :D

Szóval a melle magyar???

2014. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Megnéztem :)

Kár, hogy így elcsúfította magát, egyébként szép lenne.

2014. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2014. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az lemaradt, hogy mindkettejüknek természetes.

Előző voltam. :)

2014. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg most igen Baj Angelikának van a legnagyobb melle az országban. 1010 köbcentis implantokat kapott és úgy olvastam, hogy 85D-s melltartót hord.


Azonban pár éve még Kupai Molnár Orsit mondták a legnagyobbnak ráadásul az ő mellei igaziak és ránézésre is nagyobbak mint Angelikáé.


Azonban a legnagyobb mellű magyar nőt (legalábbis akit én láttam)nem itthon kel keresni hanem külföldön. Horváth Tündi az 1980-as években volt ismert csak nem itthon hanem külföldön. Neki biztos, hogy jóval nagyobb melle volt mint Angelikának vagy Orsinak és az övé sem szilikonos: [link]

Én nem láttam nála nagyobb mellű magyar nőt persze lehet, hogy volt/van.

2014. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Maradjunk annyiban, hogy van az Orsiétól nagyobb természetes mell Magyarországon - csak nem abból él a tulajdonosa... (meg még rajta kívül jó páran!)
2014. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!