Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Stílusváltás. Hogy csináljam?...

Stílusváltás. Hogy csináljam? Nem lenne furcsa?

Figyelt kérdés

Eddig elég egyszerűen öltözködtem: farmer+póló+sportcipő. Most már szeretnék nőiesebb lenni, csak nem tudom, hogy csináljam. Magassarkúban nem tudok járni, nincs tökéletes alakom (163 cm 60 kg), és egy picit félek attól, hogy a környezetemnek nevetségesnek fog hatni, hogy eddig nem csináltam magammal semmit, most meg hirtelen csajosabb lettem. A hajammal sem tudok mit csinálni, mindig kiengedve hordom. Hosszú, egyenes, dús hajam van. Sminkelni ritkán szoktam, de abban sem vagyok még valami ügyes.


Hogy öltözködik, hogy sminkel és milyen frizurája van egy nőies lánynak? :)


19/L


2014. okt. 15. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia. :) Először is az alakod miatt ne aggódj! Hidd el férfiszemmel sem szép az, ha valaki nádszál. Ráadásul a nőies ruhák sokkal szebben mutatnak egy természetesen egészséges külsejű (nem modell kinézetű) lányon. :)

Rátérve az öltözködésre, szerintem a magassarkú egyáltalán nem szükséges ahhoz, hogy nőies legyen egy lány. Sőt, szerintem pl. sokkal szebb és aranyosabb tud lenni a magassarkú + miniszoknya párosítás helyett mondjuk egy A-vonalú szoknya és egy topánka v. bármilyen más lapos talpú bőrcipő. Persze jön a tél nemsokára, szóval ezek a lábbelik most már nagyon hűvösek lennének. De szerencsére vannak nagyon szép női csizmák (persze nem a tömegek által hordott ronda, szőrös ugg-csizmáról beszélek), amik nagyon jól mutatnak egy csinos szoknyával és persze megfelelő vastagságú harisnyával akár télen is. És persze ott vannak még az egyberuhák is, azok is nagyon csinosak és nőiesek tudnak lenni. Azt még elfelejtettem leírni, hogy egy szép hosszabb, díszesebb (valamilyen mintás) szoknyához pl. nyugodtan felvehetsz egy egyszerű topot v. akár pólót is, hiszen ekkor a szoknya már önmagában is nagyon dekoratív és nőies megjelenést kölcsönöz. Így ráadásul nem lesz furcsa a környezetednek sem, mert nem lesz annyira éles a váltás, mintha rögtön blúzokkal párosítanád a szoknyát. Remélem segíthettem. :)

23/f

2014. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A környezeted miatt ne aggódj, sőt, hidd el, a legtöbben meg fognak dicsérni, a fiúk is, és ez jó érzés lesz neked.

Ehhez mondjuk az kell h ne nézz ki nevetségesen. A magassarkúban járást meg kell tanulni, otthon, hamar belejön az ember. Figyeld a többieket, v nézz meg egy videót a youtubeon, hogy ne úgy járj, mint aki mindjárt hasraesik.

Az alakoddal így leírva nincs gond, dehát ezt te érzed, miért nem sportolsz egy kicsit?

A hajad lehet h jó így is, vagy ha nem, menj el fodrászhoz és vágass valami divatosabb félhosszú frizurát. De az is lehet h elég ha befested. Vagy talán elég annyi is ha ápolod rendszeresen :)

A sminkelést szintén otthon ki kell tapasztalni, vagy kérd hozzáértő segítségét. Egyébként nem egy olyna bonyolult dolog az alapozó használata.

Az öltözködéshez nézd a neten a stílus-blogokat, meg lookbook.nu-t, onnan elleshetsz ötleteket, de sminkehz is van egy tonna blog, videó.

Hajrá, remélem sikeres lesz az "átváltozás" :)

2014. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!