Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon zavaró, ha...

Szerintetek nagyon zavaró, ha egy lánynak élénk színű haja van?

Figyelt kérdés
Ha egy lány befestené a haját (pl) lilára? Vagy ha 2 színű lenne (pl) (baba)kék benne lila melír)

2014. aug. 5. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Valakinek tetszik, valakinek nem. Én bírom, nekem volt már piros meg kék is egy részen, most fel van nyírva oldalt és a rövid részn fehér. Arra azért vigyázz ha többszínűt akarsz, hogy összemosódhatnak a színek.
2014. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*-* köszi a választ :D vigyázni fogok rá ^^
2014. aug. 5. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van saját stílusa/megjelenése. Én speciel nem preferálom az ilyen színeket, nekem szőke hajam van, és már ez is vonzza a tekinteteket, az ilyen színek még jobban vonzzák. Amennyiben vigyázol rá, nem ápolatlan benyomást kelt és tudod is viselni még akár jól is állhat. De számíts rá, hogy a nép befásultabb része el fog ítélni érte.
2014. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

festett?? akkor NEM :S

nagyritkán... keveseknek áll jobban a festett haj, mint a természetes.

2014. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én sem szeretném festeni a hajam, mert tudom h a hajfestékek nagy része roncsolja a hajam, de nekem tetszik, ha valaki nincs a sok szürke sablon között :) (a sablont nem bántásként mondom, csak úgy értem h átlagos ember)
2014. aug. 5. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt lila, kék, rózsaszín, zöld, narancssárga, fehér is már. Nem zavart senkit soha, viszont engem zavart hogy emberek jöttek oda hozzám, és beszélgetni akartak, hogy dejó a hajam, hogy és mivel festem, stbstb. Mindenhol mindig észrevesznek és figyelnek, nem lehet nyugodtan végigmenni az utcán sem. Talán egy hétig ez érdekes is, de utána már nagyon zavaróvá válik.
2014. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!