Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire taszító a vastag láb?

Mennyire taszító a vastag láb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég alacsony vagyok, olyan 161-2 cm. 46-7 kiló.

Homokóra alakom van, nagyon vékony derékkal, B-CC-s mellel.

Viszont a lábam rövid, és vaskos. Főleg a combom. A fenekem is nagy :/

Igyekszem egészségesen enni, és jelenleg 3 féle sportot űzök, és mindennek ellenére ez a helyzet.

Szerintetek mennyire taszító? Valami ötlet esetleg, hogyan tudnék rajta javítani?



2014. okt. 18. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ezekkel az adatokkal kétlem hogy vastag lábad lenne... max te látod annak. Nem a 180 centis modellekhez kéne hasonlítanod magad szerintem.
2014. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ami a modelleket illeti igazad van.

De próbálom reálisan nézni, elvonatkoztatva attól a gondolattól hogy vastag.. de mégis mindig erre a következtetésre jutok.. a két combom együtt vastagabb mint a derekam..

2014. okt. 18. 14:10
 3/7 A kérdező kommentje:
-De
2014. okt. 18. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Még szerencse, elég aránytalan lennél ha a derekad szélesebb lenne a combjaidnál.
2014. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is folyton csak a combjaimat tudom vizslatni, és mindig vastagnak találom őket, akármilyen szögből nézem is (fogytam jó sokat, jönnek a visszajelzések, hogy nem az), szóval lehet, hogy ez pszichikai alapon működik, és tényleg csak te látod annak. :)


Egyébként meg a fiúk nem bánják - legtöbb fiú ismerősöm a sportos combokat szereti, nem a vékonyakat - amik szexik, lehet csábosan járni velük, tónusos, formás, érted, na ;)

2014. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha izmosan vastag, nem pedig elefántláb,az nem taszító. Amúgy se tudsz vele mit kezdeni, ha homokóra alakod van. Ez ezzel jár. Széles csípővel idiótán nézne ki a piszkafa láb. Nekem dettó így van, küszködök is velük, de valahogy 56 cm-nél vékonyabb sose akar lenni, így inkább igyekszem elfogadni, és úgy öltözni, hogy az előnyös legyen.
2014. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten bejön a telt fenék és comb. Kb mint más a nagy mellel.
2014. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!