Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Letezik meg az AVONos Christia...

Letezik meg az AVONos Christian Lacroix Noir parfum? Vagy kaphato hasonlo vagy ugyanolyan finom, fuszeres illatu ferfi parfum?

Figyelt kérdés

Egyszer regebben karacsonyra kaptam a rokonaimtol egy csomagot ezzel a parfummel, ugyanilyen borotvalkozas utani balzsammal es penztarcaval. Az AVON katalogusokban sokat latom a Christian Lacroix parfumoket, de a Noir nincs kozottuk. Nagyon vigyaztam ra (utobbi idoben mar csak nagy alkalmakkor fujtam be magam vele, nem minden nap), de mar alig van benne par fujasra valo, de ennek tetszik legjobban az illata.

Sajnos mindig ugy jarok, hogy a kedvenc AVONos dolgaim tunnek el, ezzel is igy jartam... De remelem tevedek. :)


2014. okt. 20. 11:35
 1/3 Timi179 ***** válasza:

szerintem már nem fogod őt megtalálni, régóta nincs! :-(

Esetleg külföldi katalógusokban!

Keress hasonló illatot, sok új van! Lacroixnak most fog megjelenni egy új illata az Ambre orientális-fás illatkategóriában!

2014. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ettől tartottam, hogy kifutott :( köszi a választ!
2014. okt. 23. 12:40
 3/3 anonim válasza:
Novemberben elérhető a keresett termék.
2014. okt. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!