Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlagosan mennyibe kerül ha...

Átlagosan mennyibe kerül ha kilövetem a fülem és várható-e utána pl. gyulladás? 17/F.

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
1000-2000 Ft között, attól függ hol csináltatod. Nekem nem gyulladt be, pedig lövetés után mindig elfelejtettem krémezni...
2010. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Háromszor lövettem a fülem az alap lyukakon kívül. Csak ez egyikkel volt problémám, az vérzett is endesen valamiért, és persze piszkosul fájt. De túl lehet élni, fertőtlenítettem folyamatosan tisztaszesszel, aranyfülbevalót is abba áztattam és úgy tettem be a fülembe utána. Annyi, hogy abba a lyukba csak orvosi- vagy nemesfém ékszert tudok berakni. De nem adom fel, jövő héten megyek piercinget csináltatni ;)

20/l

2010. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!