Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajakpiercingesek véleménye...

Ajakpiercingesek véleménye hogy zajlik le ez az egesz?

Figyelt kérdés
Szeretnék ajakpiercinget a szám alá oldalasan! Kérdésem az lenne, hogy mondta barátom hogy nem a legkisebb piercing fog kellenni hanem egyel nagyobb, mert megdagad az ajak ez igaz?? Es a nagyon kifog allni az a nagyobb piercing a boromnel azaz a szara?! Mennyi ido utan cserelhetem ki a legkisebb mereture? Köszönöm szépen a válaszokat!

2014. okt. 24. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igen eggyel nagyobb pc kell,ha bedagadna! Mondjuk nekem egyaltalan nem dagadt be,viszont nagyon kifog allni! Gyogyulastol fugg,hogy mikor cserelheted! Minden piercinges 6 hetet mond,de 3-4 het utan ki cserelheted ha nem faj es nincs bedagadva! Tizes skalan egy olyan kettesre faj amugy! Nem kell tole felni! :) ha kerdesed van irj nyugodtan!:D
2014. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod!! :)) Huu ez nem tetszik hogy nagyon kifog allni.. Akkor elosszor automatikusan nagyobbat is tesznek bele gondolom, es cserelhetem a leheto legkisebbre, hogy 2-3het utan mar ne alljon ki egyatalan?
2014. okt. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!