Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gyanus egy...

Szerintetek nem gyanus egy nagy doboz Avon cucc ennyiért?

Figyelt kérdés

Nemrégiben tettem fel kérdést, mit gondoltok az avonos cuccokrol, mert egy ideje kulfoldon élek, itt nem nagyon ismertek, igy bongészgetem az itteni ebay-t, mert ott lehet beloluk venni( rendeltem mar innen bond girl parfumot, nem volt vele gond)

No, ma talaltam ezt:


[link]


Leirom mi minden van benne:

2 éjszakai hidratalo krém, Far away csillamos hintopor testre, 4!! Bond girl parfum, 1Shine parfum, 1 summer white parfum, 2 fekete spiral, Planete spa valami nyak és dekoltazsra valo krém, nappali hidratalo fluid, 1 labradir , 1 labkrém, 1 passion dance parfum, 1 " revitalizalo" nappali krém, planet spa maszk, szemfesték lemoso, egy napozokrém, meg egy napozas utani krém, plusz 4 ékszer...

Nekem ez igen gyanus, ha az arat nézem, 50 euro, az kb 13 ezer ft....Mindezért..Ti megvennétek, vagy hagynatok a fenébe? Van olyan gyanum hogy ..jo, valodi avon termékek, de mi van pl ha lejartak vagy ilyesmi...

Csak ugy tetszik :) de félek rendelni.


2010. jan. 25. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég rizikós látatlanban megvenni, mert valóban lehetnek benne lejártak is. De az is elképzelhető, hogy egy Avon lady befejezte az üzletet és kis pénz is pénz alapon eladja.
2010. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem oylan durván olcsó h gyanus legyen:)
2010. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lenne ott a 4! bond parfüm, akkor én is azt mondanám h nem olyan gyanús ár, de azok a parfümök nem olyan olcsók! nem beszélek franciául, de ír itt valamit arról h ezek ki voltak már bontva vagy újak? mert lehet h pl félig elhasznált parfümöt kapsz, az meg elég ciki...
2010. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a vàlaszokat!


Nem irja h hasznàltak-e, nem hinném...Szinte egy két kivétellel az osszes avonos dolog uj ezen az oldalon, sot ez a hirdeto teljeskoru felelosséget vallal a kuldeményére ( a Colissimoval feladott csomaghoz van egy kod, amivel a neten nyomonkovethetem hol jar a csomag)


Nem tudom...gondolkodom még rajta, csak tény, hogy vonzo ajanlat :)

Bar volt màr, hogy egy baràtnom jol ràfàzot,az ebay-n rendelt 100 millis Lancome " parfummel" ( igy idézojelben), kifizetett 40 eurot ( hàhà, ja, 11 ezer egy 100 millis Lancomért), elvittuk egy parfumériàba " bevizsgàltatni", nanà hogy hamisitvàny volt...

2010. jan. 25. 13:43
 5/6 A kérdező kommentje:
* ràfàzott :))
2010. jan. 25. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
jó de lehet h azok a parfümök nem eredetiek...
2010. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!