Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenki 3-4 évvel fiatalabbna...

Mindenki 3-4 évvel fiatalabbnak néz. Milyen trükköket tudnék bevetni úgy általánosságban, amiktől idősebbnek tűnök? 21/L

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
próbálj nőiesebben, elegánsabban öltözködni :)
2014. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne dohányozz

Ne éjszakázz

Aludj eleget

Igyál eleget

Ne sminkelj, vagy csak nagyon minimálisat

Frizurád fiatalos legyen

Öltözéked a korodnak megfelelő



Ettől már fiatalabbnak nézel ki

2014. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minek? Örülj neki, 40 évesen 30-nak fognak nézni.
2014. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne akard..komolyan. Öltözz csinosan mint eddig, sminkelj pont annyira mint eddig, vagy ahogy jól érzed magad.
2014. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Idősebbeknek való ruhák,letisztult,csicsa nélküli öltözködés.Sminkelésben is próbálj csalni.De ne akarj idősebbnek kinézni,örülj neki,hogy fiatalabbnak néznek.Most lehet nem esik jól,hogy 17 éves tinilánykának néznek,de 20 év múlva áldani fogod.
2014. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

engem is fiatalabbnak szoktak nézni, de ennek később meglesznek az előnyei :D

megfelelő sminkkel és "felnőttesebb" ruhával elérheted, hogy ne nézzenek annyival fiatalabbnak

2014. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én 24 vagyok, lassan 25, de engem is mindig 20 körülinek néznek. a személyimet is el szokták kérni. én is mondanám, hogy örülj neki, hogy 20 évesen nem egy elhasznált 30-asnak nézel ki (sajna vannak ilyenek is..), de ugyanakkor megértem, hogy zavar. engem is zavar kicsit. pedig sminkelek (igaz, nem túl erősen, de azért nem is minimálban nyomom) és még magas is vagyok hozzá. a hajam viszont nem festetem, szerintem ez sokat nyom a dologban, de ezért nem fogom elkezdeni festetni, ugyanmár..
2014. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy nem néznek 30nak, de szeretném ha azért 21nek néznének... :D:D köszönöm az értelmes válaszokat!
2014. okt. 26. 14:29
 9/10 anonim ***** válasza:
21 évesen még nem néz ki senki felnőttebbnek mint 17 évesen... szóval nem nagyon értem mit akarsz változni.
2014. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az elég baj, ha nem érted... :D
2014. okt. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!