Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tgyek hogy le szokjak a...

Mit tgyek hogy le szokjak a korom ragasrol hisz egy lanynak ugy szep ha nagy otletek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 20:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mar nem gyozok kormoshoz jarni a sajatomat akarom SEGITSEG!!!!!
2010. jan. 25. 20:18
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne menj el körmöshöz!
2010. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy kedvenc gyűrű,karkötő ami csak úgy szép ha nagy a körmöd csodákra képes.Ha nincs kedvenc,vagy olyan amit nagyon szeretsz akkor szerezz be egyet.

Én is a gyűrűm miatt nem rágom a körmöm.

2010. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Régen én is nagyon rágtam a körmöm. Volt, hogy már nem is nagyon tudtam mit rágni mert már nem is nagyon volt köröm. Azután a barátnőm rávett, hogy tegyek fel műkörmöt(épp műkörmösnek tanult és valakin gyakorolnia kellett). Azt már nem volt olyan élvezet rágni. Észre sem vettem és leszoktam róla. Ma már nincs műkörmöm, sajátom is szépen nagyra nő.
2010. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan körömlakkot amit direkt körömrágóknak találtak ki,olyan keserű hogy elmegy a kedve az illetőnek a rágástól:)
2010. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
sajna én régen nagyon rágtam a körmöm a müköröm segitett de még néha ma is rágom :/ és olyan lassan akar megnőni,pedig ha reszelgeted 2-3 naponta az jót tesz neki.
2010. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kend be valamilyen illóolajjal, pl fahéj, vagy szegfűszeg.. keserű lesz, és nem veszed a szádba többet :P
2010. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én már próbálkoztam műkörömmel, de nagyon tropa lett a saját körmöm. Szerencsére a barátnőm adott egy Micro cell körömerősítő lakkot és nekem ez a csúcs.Két hete használom és erős körmök vannak az ujjaim végén :-)) Ami először macerásnak tűnt, hogy az előírás szerint kellet kenegetni és lemosni, de mindent betartottam, hogy ne ezen múljon...és hát az eredmény azt mutatja, hogy érdemes volt!
2010. jan. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem anya csilivel kente be kiskoromban :)

De az is segít, ha csak simán lefoglalod a kezed, mondjuk süss anyukáddal valami olyan sütit, aminek kézzel kell összegyúrni a tésztáját, vagy valamit találj ki!

2010. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én máshogy szoktam lefoglalni a kezem:D
2010. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!