Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiszedjem a szemöldököm,...

L_dominika kérdése:

Kiszedjem a szemöldököm, mielőtt a kozmetikus szedné?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eddig itthon szedtem magamnak a szemöldököm,de nemtetszik az íve és nem is ugyanolyan a kettő,ezért szeretnék a kozmetikussal új ívet csináltatni. Viszont azt hallottam hogy csak úgy lehet új ívet,ha visszanövesztem a szedett szálakat.és most nemtudom mi legyen,mert most nem szedem egy ideje és már most zavar hogy nől vissza apró szálakba...nemtudom hogy kibírnám-e teljesen visszanöveszteni,de ha meg kiszedem akkor nem tud majd új ívet csinálni...Segítsetek légyszii!:)
2014. okt. 28. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ne szedd ki. Elhiszem,zavar, hogy már nő vissza, de ha kiszeded, akkor mi dolga még vele a kozmetikusnak. Azért mész, mert meg szeretnéd csináltatni.
2014. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hozzá ne nyúlj! az a legrosszabb, amikor hozzá nem értők maguknak próbálják meg kiszedni rosszul!

én kozmetikussal csináltatom, mert sajnos én sem értek hozzá, de a szemöldök az egy olyan kényes dolog, hogy meghatározza az egész arcod karakterét.

szerintem ha már nő, most is nyugodtan menj el kozmetikushoz, és az oda nem illő szálakat egyelőre majd kihúzkodja, de legközelebb is el kell majd menned, amikor már több szál is visszanőtt.

mert ha már egy ideje szeded magadnak, ráadásul rosszul, akkor az nem jön helyre 1-2 hét alatt

2014. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!