Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha elmegyek kozmetikushoz az...

Ha elmegyek kozmetikushoz az tudni fogja hogy milyenre formázza a szemöldököm hogy megfelelő legyen az arcformámnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem ért hozzá és tudja nem?

2013. máj. 12. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyanra szedi ami az arcformádhoz a legmegfelelőbb. Maximum azt kérdezi meg, hogy mennyire legyen természetes ( itt arra gondolok h nekem pl van felül is néhány kikandikáló szál, de sose szedetem ki azokat mert így természetesebb)
2013. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elôzô válaszoló elmondta a lényeget...nem egészíteném ki semmivel!
2013. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még a vastagságot szokta kérdezni, én rávágom,hogy csak adjon neki formát és elégedetten távozok :)
2013. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem kozmetikusa válogatja. Nekem akihez első időkben jártam nagyon szépen dolgozott, ívet adott a szemöldökömnek, csinosabb lett tőle az arcom, nagyobbnak és a kozmetikus egy nagyon kedves, szép lány volt, de elment szülni. Más került a helyére, ő abszolút nem olyanra formálta a szemöldökömet.. nagyon nem tetszettem magamnak. Egy másik lányhoz is elmentem, de az se lett jó.

Persze, értenek hozzá , ez a dolguk! De van ilyen is.. akinek több a szépérzéke magával szemben szerintem az szebben is dolgozik.

2013. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*nagyobbnak látszódtak a szemeim.
2013. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!