Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüveggel vagy szemüveg...

Szemüveggel vagy szemüveg nélkül, kontaktlencsével nézek ki jobban? A kinézetem miatt vagyok átlátszó a csajok számára?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A lányokat általában nem érdeklem. Egyszerűen van amikor átlátszó vagyok. Van amikor el tudok beszélgetni valakivel egy rövid ideig, ha közösségben vagyunk, elég jó a humorom, de a legtöbbször csak néhány percig, egy poén kedvéig, látható vagyok én is... de általában én vagyok egy társaságban a semleges elem, ha a csajokról van szó. Ez eléggé frusztrál néha. Nem érzem úgy, hogy kevesebb lennék másnál, nem vagyok butább, bunkóbb, sőt az a tipikus jófiú típus sem vagyok.

17 éves leszek hamarosan, de úgy érzem le vagyok maradva. Soha egy csaj sem kedvelt "úgy". Ha beszélgetést kezdeményezek, vagy ráírok valakire, csak "ímmel-ámmal" írnak vissza, vagy beszélnek velem. Ez nagyon rosszul esik :( Nem egyszer történt meg, hogy tőlem elköszönt valaki, mert állítólag nagyon fáradt, másokkal meg tovább beszélt, egyszerűen leráznak. Rám mintha nem úgy néznének, mint másra. Legfeljebb csak egy barát lehetek számukra. Úgy érzem, hogy belőlem hiányzik valami, a srácok 90%-val másképp bánnak, én csak egy fölösleges személy, egy alacsonyrendű p*cs vagyok. Ezt minden nap megtapasztalom.

Unom már, hogy én nem tudom milyen az, ha kedvel valaki ezen a szinten is. Nem rinyálni akarok, azt se mondjátok, hogy csak beképzelem magamnak. BIZTOS NEM!

Változtatni szeretnék magamon, mert ez elég kellemetlen tud lenni néha. Mi a gond velem? Ronda vagyok? Mondjatok őszinte véleményt a kinézetemről is és azt, hogy kontaktlencsével jobban néznék-e ki?


Előre is köszönöm, remélem kapok majd néhány normális választ, ami nem lenéző, hanem segítő szándekú.


2014. okt. 28. 22:01
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
76%

Szia:) rendes srácnak tűnsz, de az arcodat elnézve nem a szemüveggel van a gond :/

17/l

2014. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Szóval csúnya vagyok. Jó, hogy valaki kimondja végre, hogy ez a gond. Köszönöm őszinte válaszod, megy a zöld kéz. Várok még hasonló válaszokat!
2014. okt. 28. 22:11
 3/30 anonim ***** válasza:
9%
sokat görcsölsz kifiam egy gyik vagy ez a gond veled nem a szemüveg
2014. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%

Most azt varod, hogy mindenki azt mondja, higy csunya vagy?

Nekem a hajad nem tetszik, de a kerdesedre valaszolva egy erosebb keretu szemuveggel neznelek meg inkabb. A ket opcio kozul viszont a szemuveg nelkuli a jobb.

De tudod kompenzalni, hogy nem vagy helyes, min emlitettem a hajjal vagy tudassal (!) vagy elkezdhetsz edzeni, ilyesmi. A lanyokat te is megszolithatod, mert nem mindenki bator. Az irasodbol azt latom, hogy rendes srac vagy, az eszed a helyen van.

2014. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
És mit javasolsz? Mit tegyek, hogy más legyek legalább egy kicsit?? Javíthatok annyira az ocsmány kinézetemen, hogy megváltozzon ez az egész? Szemüveg nélkül egy kcsit sem jobb? :S
2014. okt. 28. 22:18
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a hajaddal csinálhatnál valamit. Ez a frizura szerintem nem áll neked jól. Sőt, ha be mered vállalni, befesthetnéd feketére vagy sötét barnára. Nagyon sokat tud dobni rajta. :) Egyébként szemüveg nélkül, de ott más szögből van fényképezve, szóval lehet, hogy csak a kép előnyösebb :)
2014. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm #4
2014. okt. 28. 22:19
 8/30 anonim ***** válasza:
76%

Igen, a haj nem az igazi. Olyan hatást kelt, mintha valami diszkódrogos patkány lennél.

Amúgy meg szard le, fiúknál kevésbé döntő dolog a kinézet, inkább a viselkedés/karakter.

2014. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi na!


En is nyomi vagyok!

Sztem szemuveg nelkul jobb, csak hogya kerdesre is valaszoljak :)


Amugy a szemuveg/nemszemuveg dolig sztem nem fugg attol, hogy mennyire nem popularis vji


(Sorry, az ekezetekert)

2014. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#8 ok, csak akkor megint nem tudtuk meg, hogy hogyan változhatnék
2014. okt. 28. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!