Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Online rendelés? Reszletek lent!

Online rendelés? Reszletek lent!

Figyelt kérdés
Szeretnek egy kis plusz penzt keresni hogy csinalok egy rendelos oldalt. Alirol rendelem aztan eladom szerintem van akinek ismeros.a kerdes hogy alin kivul honnan tudnek rendelni? Mert hunter es timberland cipo nem igazan van vagy ilyesmi és az alirol hogy a cipo minosege mondjuk egy nikenak milyen? Megbizhato az ali?

2014. okt. 28. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ali megbízható, viszont én a büdös életben nem rendelnék ilyen oldalról, már csak azért is mert én is meg tudom rendelni aliról meg más oldalról a cuccost. És egyre több ismerősömet buzdítom arra, hogy inkább ők is rendeljenek egyből a webshopból, mert olcsóbb.

Azért pofa kell a 300 Ft-os karkötőket 1300ért kínálni....

2014. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!