Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse cipő rendelés?...

Converse cipő rendelés? Részletek lent

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy megvegyem-e a boltban 15-17000 Ft-ért, vagy Vatera 5000 Ft.

Vaterán még nem vásároltam, nem tudom, hogy hamis-e, de van rá egy hét garancia és ha nem tetszik visszafizeti.

Nem érdekelnek az olyan válaszok, hogy ha nincs pénzem minek akarok ilyen cipőt. Van pénz, csak nem mindegy, hogy 3 cipőt veszek vagy 1et ugyanannyi pénzből.

A divatcipő és egyéb leszólásokat is kérlek mellőzzétek, nekem tetszik és pont.

Előre is köszönöm!


2012. ápr. 13. 18:57
 1/8 anonim válasza:
Amit vaterán árulnak 3-4-5ezer forintért tuti hogy hamis. Osztálytársam is rendelt onnan ennyiért, igaz hogy nincs rajta semmilyen béna elírás, de ha jobban megnézzük lehet rajta látni h nem eredeti. Most őszintén..külföldről még a gyárból se tudják kihozni ennyiért:D Amerikában is 15-20 ezer között van, akkor itt miért lenne olcsóbb?:) szerintem az eredetivel jobban jársz, tovább is bírná:D
2012. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Talán igazad van, inkább egy normális, mint 3 selejt :)

Ment a plusz!

2012. ápr. 13. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Én boltban vettem több mint egy éve, elégedett vagyok vele.

http://www.youtube.com/watch?v=tF4xBlTWyjk

Milyet szeretnél?

2012. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan így van. Mindenképpen a boltot ajánlom én is. Olyan nincs, hogy egy 20 rongyos cipő (a bőr ennyi) máshol fele annyi sincs. Nyilván sokat lehetne spórolni ezen. Nekem van jópár Convom, mindegyik eredeti és mindegyikkel elégedett is vagyok.
2012. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

13.38

Milyen converseid vannak? Mióta vannak meg?

Mi a tapasztalatod velük?

2012. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően CT AS párti vagyok. Van vászon is, bőr is. Szerintem nem mindennapos használatra valók. Nekem elég sok cipőm van, és így nem mindig Convban járok. Tapasztalatok? Nem extra kényelmes azért, ez tény. De nagyon jó és könnyű kis csukák egész napos viseletre is. Tartósság? Fenti miatt nekem semmi gondom sincs velük, jó egy éve vettem az elsőt, és azt is hordtam a legtöbbet (ez egy fehér vászon). De ez is elég jó állapotú még. Persze lehet itt feszegetni, amit írtál a kérdésbe is (divat...stb.), de teljesen felesleges. Nekem is tetszik és pont.
2012. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyet szeretnél. De ha olyat, ami azért kicsivel ritkább, akkor érdemes Double Upper-t keresgélni. Itthon javasolhatnám a Legends.hu-t, én onnan vettem túlnyomó részt.
2012. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor mindenképpen boltból. Egy klasszikus, fekete Converse cipőt szeretnék, az szerintem elég sok mindenhez megy, bár nem napi rendszerességgel hordanám. Már 18 éves vagyok (és lány), szóval viszonylag nőiesen öltözködöm, nyáron általában sarukat vagy telitalpú cipőket hordok, csak jó ha van az embernek egy alap fekete cipője, ami tetszik is.:)

Mindenkit felpontoztam.

2012. ápr. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!